LKF rullē!!!

No SS.LV: "Šarpeja kucēni, ievestie, LKF dokumenti. Gan puikas, gan meitenes. Cena 250 - 300Ls... t.29282464; un vēl uz šo tel. ir šarpeji, miniatūrie takši ... Nu ko, LKF jau ievestiem kucēniem sācis dokumentus taisīt. Kruta!

H

Mamma 04.10.2009

Vai vai beidz smidinat Trusim bedas realas komanda vairs negrib tadu kaktu parotaju, a trusis te ar putam uz lupam par LKF krita un dziedaaja. I riet maceja ja kads domaja ne taka LKF rejeju komanda.

A albis 04.10.2009

trusim ar suņiem nav nekāda sakara, viņu vajadzētu sapārot ar begemotu vot būtu hohma

H Harmonija 04.10.2009

Oj, oj, oj kādi visi bargi un vareni.Man aš' ļipa notrīcēja :D
Neviens mani publiski nekur nav nodirsis un par to nepārdzīvoju, man viņu viedoklis neinteresē, būtu līdzekļu un laiks pārotu tāpat.Man cits viedoklis par to visu padarīšanu.
LKFisti jau nav slikti, nu ne visi, tikai daži nesaprot to mēru, kad jau sāk izklausīties stulbi un apsēsti.Tas taču ir suns nevis pods ar zeltu.Nu nekas viņam nenotiks, ja viņam nebūs ciltsrakstu, vai viņš apēdīs vistas kaulu.

š šeherezade 04.10.2009

Jēziņ, te jau arī ietās varen jautri, bet Albis tik klusē kā partizāns un nemaz mums nepastāsta, kurās sūdzībās jautrība sit augstu vilni!!!:D

A albis 04.10.2009

Čaw Šehe!tagad ir par kaķiem suņiem-stukačiem, sēnēm un LKF rullē, vēl jautājumos ir par atdotu un nesalabotu.ā vēl frizētava SPICĒ.

F fedja 07.10.2009

v lkf odni urodi prodajut kakih - to urodov a ne porodistih sobak i ticut potom v glaza svoimi rodoslovnimi otdal kucu deneg a viroslo cert znaet cto -gnat vse eti klubi vin...vseravno tam nedajut kak okazalos NEKAKOJ GARANTII NE KLUB A G...O

F fedja 07.10.2009

SUPER MINI VES BUDET 1200-URODI ETI VSE KLUBI LKF

Mamma 08.10.2009

Re ko tantinjas no LKF dara.