www.sudzibas.lv LKF - kucēnu ražotāju asociācija Briesmīgākais, ko esmu kādreizs redzējusi!

LKF - kucēnu ražotāju asociācija - Briesmīgākais, ko esmu kādreizs redzējusi!

Kā jau esam pamanijuši regulāri LKF brūk virsū LKA, apvainojot LKA kucēnu vairošanā un to ka LKA suņuki esot slimi. Tādā veidā slēpjot savu melno pusi.

Tad nu reāls fakts, par LKF suņu vairošanu.

http://www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=14705 - pamatinfo

http://www.dogs.lv/board/viewtopic.php?f=21&t=13629 - vairāk info tieši par šo sunīti

ž žubīte 06.01.2010

Ko Tu ar to vēlējies pateikt???

Mamma 06.01.2010

Nabaga sune!Ak vai tiem necilvekiem!

G Gaisma 08.01.2010

Šādi un līdzīgi gadījumi nav sveša lieta, tikai cilvēki mazāk par tiem runā, bet vajadzētu rūpīgi izmeklēt katru gadījumu!
Piemēram Suņu audzētava Inčukalnā, kuri audzē Sibīrijas haskijus un prezentē suņu vecākus ar iegūtām godalgām izstādēs, kur pat starptautisku vērtētāju vietā, vērtē paši suņus savās interesēs! Ir konkrēti gadījumi un pierādījumi no 2009.gada izstādēm. Nav patīkami skatīties, kā uz izstādi atved pilnīgi nomocītu suni(kuci) un saraksta nepieciešamos apbalvojumus, lai tikai varētu saražotos kucēnus pārdot, rādot ka lūk šim kucēnam ir vecāki ar izciliem priekšrakstiem un tie ir izstāžu čempioni!
Suņu vairošanai izmanto asinsradnieciskus vecākus, līdz ar to kucēni slimo un nobeidzas! Šie cilvēki ir nekaunīgi sava biznesa interesēs un ar tādiem neiesakām kontaktēties. Ja paskatās ss.lv sludinājumus, tad viņu ražotie kucēni ir visbiežāk pārstāvētie un visaugstāk novērtētie! Nemazāk pārsteidzoši ir tas, cik nevainīgi šie audzētāji aizstāvas savu interešu labā! VUK Sibīrijas Haskijus nepērciet un izvairieties no šiem cilvēkiem klubā Favorīts! Krāpnieki!!!

Mamma 08.01.2010

Nu ka gan nav kauna jaukt savas netiras spelites ieksa labu audzetavu . Netiekat ar saviem pavairotajiem no LKF gala, tad nenovelat vainu uz citu klubu audzetajiem!Vuk audzetava visi suni ir ievesti no arzemem un nav tuvradniecigi, visi ir labi kopti un baroti ka ari apmekle staptautiskas izstades.Pati audzetavas ipasniece daudz macas un stazejas par startautisko tiesnesi, tapec ari sogad specializeta izstade bija redzama blakus ekspertam no citas valsts. Malacis, strada, censas un dara kaut ko nevis tikai muti virina. Protams tani izstade nevienu savu suni neizstada-tie ir klaji meli. Bet ar to jau ari dazi LKF biedri nodarbojas-nomelno konkurentkluba biedrus ta pacelot savu pasapzinu.Cik zema ir tava pasapzina Gaisma? Tu esi tumsoniba nevis gaisma!

Kā nav kauna šitā apmelot cilvēku!!! Mūsu mīļā sunīte Undīne nāk no Inčukalna audzētavas VUK. Un es skaidri zinu un varu atbildēt par saviem vārdiem- viss šeit rakstītais ir aukstasinīgi un pretīgi MELI.
Sākot ar to, ka izmanto asinsradniecīgus vecākus un beidzot ar to, ka kucēni ir slimīgi. Undīnīte ir ļoti skaists un veselīgs suns, kontaktējam arī ar saviem brālīšiem un māsiņām, un visi saimnieki IR ĻOTI APMIERINĀTI.
Domāju, ka visas šīs apmelošanas iemesls ir viens- audzētavas kucēni tiek pārdoti par ļoti demokrātiskām cenām un noteikti kāds nevar pārdot savus kucēnus par 3X lielāku cenu.

X xirosima 08.01.2010

...labi, ka painformējāt, nepirkšu

X xxx 08.01.2010

Eksperte... kinologs... smieklīgi, lielāka eksportetajfirma Latvijā. Tam cilvēkam laikam sajēga par tiesasanu galīgi nav, ir nacies dzirdēt ko saka kolēgi par so tiesnesi. Bet kas tad tās arī par izstadēm ??? klubā paši sarunā un paši uztaisa izstādi un Jana ir eksperte... Un tad nebrīnaties kāpēc visi viņas suni ir Latvijas un Polijas čempioni. Nu Polijas jau noteikti arī ne bez iemesla, nu ja Latvijā ir patstavīgs noieta tirgus nestandarta kucēniem... Un gonors ta kads?! Gan jau cilveks ne velti ielika šo linku. Cik zinams vecos razotajus, kuri nav spejīgi ienest naudu saimnieces maciņa atdod ka nevajadzīgus. Pilnīgi pieļaujams, ka sī nabadzīte ir tieši no audzētavas " VUK".

L LKFbiedrs 08.01.2010

STPOP! Ja var runāt par Angļu buldogu ražotājiem, tad Latvijā tādi nopietni ražotāji jau ilgus gadus ir zināmi tikai LKFā. Un šo cilvēku vārdi nav noslēpums- vismaz divas biznesmenes noteikti ir visai populāras. Patreiz varbūt šī eksporta ķēde ir nedaudz pierimusies un ar to arī iespējams saistīts šīs kucītes liktenis.

(Ar Aņgļu buldogu RAŽOTĀJIEM es domāju tos, kas turēja pāri par desmit buldogus būros un papildus uzpirka metienus ar FCI radurakstiem Latvijā un Lietuvā un sūtīja metieniem prom uz ārzemēm- ASV u.c.)

H Harmonija 09.01.2010

Un paši LKF briesmīgi izslavē tos savus suņus, pirkšanas pārdošanas līgumi, laba veselība un izrādās, ka kucēni nāk no kaut kā šitik šausmīga.
Sen jau vairs neesmu par LKF!iedomīgi vīzdeguņi un meļi, turpretī LKA ir ļoti atsaucīgi un draudzīgi cilvēki un arī skaisti suņi.

R rita 10.01.2010

Nesaprotu ka LKF spej vel apvainot LKA kad viniem nav neviena reāla pierādījuma, tikai tukši apvainojumi, kad par viņiem pašiem LKF (kuri sevi uzskata par pedantiem), ir reāli briesmīgi pierādījumi, kā šī kucīte, kas nākusi no LKF sistēmas. Un vasarā kur bija skandāls par to ka kāds KLF sistēmā reģistrēts suņu īpašnieks izstādes laikā bija piedzēries un uzklupis tiesnesim...

Sakiet ko gribiet sliktu par LKA bet viņiem šādi briesmīgi akcidenti nenotiek. Te var redzēt kapēc LKF cenšās visur noniecināt LKA, jo cenšās slēpt savu melno pusi, tai pasā laikā līdz šim nekur nebiju dzirdējusi ka LKA būtu kaut vienu sliktu vārdu teicis par LKF, tādā veidā ievērojot cieņu, un parādot savu attieksmi.

Kas citam bedri rok tas pats tajā iekrīt.

9 907 10.01.2010

Некоторые мужчины получают оргазм от сосков.

I Inga 10.01.2010

Redz kādā noflīzētā fermā LKF ražo kucēnus- fuj, vai tiešam suņi jāražo kā cūkas? Viņi tik tiešām neizskatās laimīgi.

Kamēr LKA kucēni tiek audzēji jaukā mājas atmosfērā, par īstiem mājas mīļuļiem.

L lkf 10.01.2010

Esmu pati no LKF zinu gan Janu Zariņu, man viņa nekad nav likusies simpātiska. Iedomīga un uzpūtīga ar kompleksiem nomocīta sieviete. Man ir daudz zināmu cilveku, kuri ir iepirkušies ar no Janas ņemtajiem kucēniem. Un zinu arī to, ka starp savējiem arī viņa nav pārak cieņā. Bet nu bildi varēja protams nelikt, tas bišku par šarpu. Bet par to nabaga buldogu sirds vai plīst. Es arī esmu parliecināta, ka tas ir mūsu kluba suns. Vai tad nav ne tetovējuma ne čipa? Kā var tā nomocīt dzīvnieku??? taisnība jau vien ir favorītam, ka angļu buldogu biznes bija lkf kluba krējuma prioritates. Kuces tika turētas dzīvokļos būros pa 2, daudz būros un bija vajadzīgas tikmēr, kamēr viņas ražoja kucēnus. Kurus savukārt pārpirka un eksportēja uz Čehoslovākiju, Amēriku... lkf buldogu sekcijas vadītaja un citas. Un domāju, ka šis nebūs vienīgais sunītis, kurš pēc 7 trekno gadu eksporta biznesā parādīsies izmests patversmēs. Jo eksportētājiem jau laikam negribās grēku uz sevi uzņenties un nomidzināt. Tad nu labāk izmest. Kādai nežēlībai jābūt, lai tā ņirgatos par radību, kura tev nesusi tūkstošus. Mēs vel nesen ar vienu cilvēku runājām par šo tēmu, ka nez kur tiks liktas angļu buldogu kucītes, kuras jalaiž pensijā?
gan jau būs sods šādiem cilvekiem

V Vija 10.01.2010

Piedodiet, ja kaut kur ir jau līdzīga tēma...vnk neatradu.

Nopirku savu meitenīti 2 gadus atpakaļ. Toreiz samaksāju 1000eiro, kaut arī jorki maksāja vidēji 400Ls. Nopirku no LKF vadošajiem šķirnes darbiniekiem. BET... bij mums pārkodiens, tad balerīnas stāja, tad viens ilknis palika pusizaudzis, kājiņai tā mazo šķirņu klibuma slimība, krāsa pa gaišu...u.t.t. Audzētāja tik stūma uz izstādēm un teica, ka tas viss esot " normāli". Kā par brīnumu izstādēs visur dabūjām labi un teicami, tik ar piebildēm..pa gaišu, zobi neīpaši smuki. Tad jautāju vai drīkstu šo suņuku pārot, atbilde " PROTAMS" . Slēdzam līgumu, kur ar roku pierakstīja 1-2 kucēni, jāmaksā 300eiro par pārošanu. Rezultātā audzētāja ieteica vienu no saviem čempioniem un mums piedzima divi kucēni. Vienu nācās iemidzināt uzreiz, jo bija " vets teica" ka iedzimta zaķa lūpa. Otru atstājām. Otram ļoti minimāli, bet arī problēma, viena nāss lielāka par otru, kas ir izteikts vizuālais defekts. Audzētāja saka, ka var taisīt ciltsrakstus ar piezīmi - nedrīkst pārot.

JAUTĀJUMS: Šo kucēnu neplānoti atstāju sev, jo negribu, cilvēkiem ietirgot brāķīti, kaut audzētāja sak, ka var tirgot . Vai kāds zin, kā ir ar pārošanas maksu, ja viss metiens (abi kucēni) bija brāķēti. Nezinu kā tagad rīkoties...

Redz kādu tēmu pāris mēnešus atpakaļ izdzēsa gan no Dogs.lv, gan Sudzibas.lv LKF mēģina visus savus nesmukumus noslēpt un nomelnojot LKA audzētājus pacelt savu reitingu.

D Dana 11.01.2010

Nu redzi tu LKF ar savu super suni par super dargu cenu neesi viniem vairs vajadziga...normala attieksme. nav brīnums ka viņu suņi nonak uz ielas. Man Favorita vienmēr iesaka ko darīt ja sunim ir kada problemiņa, piemēram bija sķībi zobiņi, ieteica dakteru. Un suni nopirku ka brāķīti- pa mazam naudiņam, un pareizi audzinot salabojot zobiņus un piestrādājot pie sunīša tagad esam čempioni... vajag tikai ļoti gribēt.

S Shausmas 11.01.2010

Tiraas shausmas, mati stavus te lasot...
LKF patik nomelnot un pazemot citus ...nozelojami!
Cita acii skabargu pamaniis...a savaa acii tadu resnu baļķi ne!!!
Un vispar...kads te sakars Janai.
Sudziba vispar bija par LKF.
Un kads LKF patriots velas parnest uguni uz JANU!

R Raitis 11.01.2010

Ta jau tam LKF patik darīt. Ne pirmais ne pēdējais gadījums. Ik pa brīdim visādus brīnumus no viņiem var sagaidīt, tikai jāseko līdz. bet lasot šo visu, man jau šķiet ka LKF gan jau kaut ko sadomās lai paspodrinātu savu slavu uz LKA rēķina. Ar nepacietigu gaidu Kipsalas izstadi, pēc tam gan jau LKF papūlēties lai pēc tam būtu negatīvas atsauksmes.

A a 11.01.2010

Šī nomocītā angļu buldoga kucīte nekad netika izmantota vaislas darbam LKFa sistēmā, tā ka pirms ko runāt, vajag zināt faktus. Jā, viņa ir pirkta ar LKFa c/r, bet diemžēl viņu nopirka kāds vairotājs, kas kucēnus vai nu tirgoja ar kādas citas organizācijas c/r, vai vispār bez... un kad vairs nevarēja ražot kucēnus, tad izsvieda laukā. Tai vietā, lai atrastu šo vairotāju, piesienas kucītes c/r... diemžēl neviens nav pasargāts, ka neviens viņa kucēns nenokļūs pie tāda vairotāja, protams, var jau izčekot, bet šajā gadījumā LKFam tika paziņots, ka viņa kā kucēns nomirusi. Lai gan pēc tam vienkārši tika izmantota kā vairošanas mašīna ( bet ne jau caur LKFu).
Vai tad LKA nav neviena suņa ar LKFa c/r ar un vai par visu šo suņu pārojumiem kaut vai tai pat LKA sistēmā arī LKFu vainos?

Tā ka diemžēl gribēja mest akmeni LKFa dārziņā, bet iesvieda - vairotāju...

Iepriekšējam konmentam -- tikai nesakiet, ka vēl šo suni ar labotiem zobiem, ko par čempionu pataisījāt, vēl vaislā laižat ar?

B B 11.01.2010

Kurā sistēmā ir šī audzētava FANTASTIC DOG, kuru bildes ar Angļu buldogiem šeit ieliktas????

R Raitis 12.01.2010

Fantastic dog ir zem LKF