LKF "FELIMUR"

Jā, LKF kaķu klubs ir Latvijā slavens ar saviem Maskavas Ptičņika Britiem un Skotiem- un brinumainā kārtā, visiem šiem putnu tirgū pirktajiem slimiķiem ir raduraksti!!!!! Diez vai nu Vija gadu gadiem nav zinājusi, kas notiek viņas klubā? Jeb viņa arī ir "doļā"?

G gfeu 21.04.2006

No FELIMUR vsjo ravno javljaetsa "levim" klubom,4to bi tut ne govorili... Ni na odnoj professionalnoj kosha4ej vistavke ne sobirajutsa sobaki vmeste s ksohkami i drugimi zhivnostjami v odnom pomeshenii. Nikogda predstaviteli Felimura ne u4astvujut v vistavkah FIFE. Sudjat ih tolko takie zhe "super" sudji...

I Ieva 03.06.2010

Katram pašam ir tiesības izvēlēties klubu, es esmu bijusi vairākos, tai skaitā arī FIFE sistēmā, bet Felimur klubā man patīk, par izstādes organizēšanu un balvu fondu, kā arī reklāmu liels paldies Vijai, man ļoti patika :) Dzīvniekus ieved visos klubos, gan no Krievijas, gan visas pasaules. Tas nenozīmē, ka visi ir slimi. Par slimībām ir tiesības prasīt izziņu no ārstiem, veikt analīzes, bet, ja cilvēks (nākamais saimnieks) nav spējīgs par to samaksāt, tad nav ko sūdzēties, ja pats ir iegādājies lētus un slimus dzīvniekus. Pašai ir atvests kaķis, kuram ir veiktas pārbaudes un analīzes, es nesūdzos, jo dzīvnieciņš ir vesels, bet es par to pati maksāju naudiņu.
Nevajag liet netīrus ūdeņus. Ja grib kasīties, tad katram var kaut ko sliktu sameklēt. Cilvēkiem viedokļi ir dažādi, bet katram indivīdam ir tiesības izvēlēties sev piemērotu variantu.