LV RU

Lizuma bāriņtiesa - Inese Pērkne

Ļoti vienaldzīga, neprofesionāla attieksme pret savu darbu! Neveicina darba pienākumu pareizu attīstību.. Laikam arī makā atlec vairāk ienākumu no tā, ka bērni nelabvēlīgās ģimenēs netiek pie pabalstiem.
Labāk savā kabatā, kamēr bērni, kuru vecāki ir nespējīgi pildīt vecāku pienākumus, pārtiek no nekā, jo ir taču lieli (padzsmit gadnieki) , tādiem jau nevajag neko!
Vai arī otrs gadījums gribot adoptēt radinieku (bērnu) , viņa atrunā un cenšas iestastīt, ka tāda rīcība izjauks ģimeni... Apsurds? Protams, tas ir vēl viens veids, ka paturēt kabatā daļu naudas, kas jau ieplūst bāriņtiesai.. Gudri, bet, kur gan paliek cilvēciskums?

C

Komentāri (1)

Pacco_al 23.03.2014

Nesakarīgs raksts. Iesniedziet bāriņtiesā iesniegumu un gaidiet lēmumu - pēc tam lēmumu pārsūdziet tiesā un viss. Bāriņtiesā arī strādā cilvēki. Nav jēgas gaidīt kaut kādu sapratni vai atsaucību tikai pielietojot likumu var ar viņiem runāt. To saka jums cilvēks, kurš trīs gadus tiesājās ar Bāriņtiesu līdz Augstākās tiesas senātam un vinnēja.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes