www.sudzibas.lv "Livonia Print" SIA darbinieku veselība

"Livonia Print" SIA - darbinieku veselība

Skumji,bet pat tik zolīdā uzņēmumā kā'' Livonija Print Sia'' tiek rupji pārkāpts nodarbinātības likums.Sievietes tiek norīkotas pie tādiem darbiem, kur pat Raimondam Bergmanim klātos plāni.Turpinājums sekos...

K kraaveejs 19.01.2018

Piekrītu. Cehā parastos darbus nav kas strādā. Jo domāju, ka krāvējam tātad spēcīgam vīrietim, ar 400 eiro mēnesī nepietiek algā. Vairāk nemaksās. Tikai tad, ja ņemsi virsstundas. Un arī ne vienmēr tās apmaksā. Un tad "visos caurumos" tiek bāzti cilvēki, kas uz to brīdi ir pieejami, t.i. arī sievietes pie smagiem darbiem. Bet piemaksu nav. Neprot novērtēt darbiniekus. Labi attiecas tikai pret "savējiem". Un "izredzētajiem", kuri nesaprotamu iemeslu dēļ un bez objektīva pamata ir iekļuvuši labvēlības zonā.
SS.lv visu laiku ir sludinājums, ka vajag darbiniekus. Tāpat kā Maximai. Tas jau vien ko nozīmē. Pēc pārrunām abos uzņēmumos es personīgi izvēlējos Maxima.