www.sudzibas.lv Livland "Ideālais" sabiedrotais

Livland - "Ideālais" sabiedrotais

Par šī uzņēmuma reputāciju spriežot neko labu nevar teikt.Uzņēmums labprāt maksā naudu aploksnē, nemaksā nodokļus valstij gan par legāli (prēmijas, bonusi), gan nelegāli nodarbinātajiem vai arī slēdz līgumus uz pusslodzi. Jā, kā viņš pats ir teicis man...pati vainīga, ka piekriti pie mums strādāt... tā ir R.Krūguļauža stratēģija. Uzņēmums, kas sniedz tik plašu pakalpojuma klāstu, kas saistīts ar tādiem pakalpojumiem, kā darba drošība, aizsardzība, darbības ar nekustamo īpašumu, mērniecība tieši vai netieši saistītu uzņēmumu sniegtajiem pakalpojumiem apmācību organizēšanā, ir neuzticams visos tā piedāvātā pakalpojuma segmentos un aspektos. Ja arī pakalpojums ir kvalitatīvs, tad ne jau uzņēmuma vadības mērķtiecīgas plānošanas un stratēģijas rezultātā, bet gan godīgu un ar labu sirdsapziņu esošu darbinieču/ku dēļ. Šajā uzņēmumā tiek praktizēta pārsvarā lētā darbaspēka piesaistīšana, kas nozīmē, ka algas ir zemākas vai ļoti zemas vidēji kā citos līdzīgas nozares uzņēmumos. Uzņēmumam vienīgā un patiesā stratēģija ir nopelnīt... tas jau ir normāli, bet nopelnīt uz darbinieku rēķina. Tā arī ir visa līdzšinējo panākumu un veiksmes atslēga.
Neisaku ne tikai iet strādāt uz šo uzņēmumu, bet arī neiesaistīties nekādos darījumos, jo uzņēmums neievēros sniegtā pakalpojuma izpildes termiņus gan darbinieku trūkuma dēļ, gan arī uzņemto pārāk daudzo saistību un solījumu dēļ, kā arī variet rēķinaties ar zaudējumiem, kas radīsies uzņēmuma vājās pieredzes un darba organizētības dēļ. Lai Jums veicas tik pat labi, kā līdz šim!

B Brokeris 28.08.2008

Nezinu ne vienu no vina piedāvātajiem projektiem, kas būtu pelnījis balles 6 - 10 ballu siisteemaa, es gribeeju savulaik pie viniem straadaat - par laimi izveeleejos daudz labaaku un atpaziistamaaku kompaaniju!

I ilga 22.09.2008

Es gribētu saņemt vairāk informācijas un viedokļu par Livland. Pirms šo dažu komentāru izlasīšanas biju nolēmusi strādāt Livland par detālplānotāju..Varbūt kāds vēl var dalīties savā pieredzē un palīdzēt man izlemt..?Vai ir vērts mainīt darbu???????Iepriekš paldies!

K kiky 22.09.2008

ha arii sia SARO tā notiek

O Ome 03.10.2008

Detālplānošanas u teritorijas plānošanas nodaļa ir viena no tām, kas novesta līdz kraham.
Pašlaik strādā cilvēki, kas principā ir asistentu līmenī. Cilvēki cenšas un dara cik var, bet reāli padomu kam prasīt nav, darbus paspēt nevar .
Principā plānošanas nodaļā, tāpat kā citās, lielu algas daļu veido "aploksnes" naudas, kas izriet no projektu %.
Tā kā reputācija klientu acīs ir zaudēta ( gan nokavētu termiņu, gan neizdarības dēļ pamatā), tad parasti līgumi ir par dempinga cenām. Līdz ar to zaudē visvairāk tieši darba izpildītājs, kas par konkrētu posmu saņem savas % naudas.

Kādu laiku jau nestrādāju tur, bet fakts, ka daudzus Livland iesāktos Teritorijas plānojumus šobrīd taisa, uzņēmumā ļoti nīstais un gānītais konkurents "Metrum", jau par kaut ko liecina.

Ilga, ja esi cilvēks ar pieredzi šajā sfērā un neesi pavisam galīgā bezizejas situācijā, tad tiešām iesaku izvēlēties citus variantus.
Sākumā būs rožaini solījumi, bet pietiks pāris mēnešu, lai saprastu par ko cilvēki runā šajā un citās sūdzību diskusijās.
Lai veicas! :)

I ilga 09.10.2008

Es biju iesniegusi CV, gāju uz pārrunām un tad tikai izlasīju sūdzības internetā.
Kad man zvanīja no uzņēmuma un jautāja ko esmu izlēmusi, vai strādāšu pie viņiem es teicu- esmu izlasījusi internetā negatīvas atsauksmes par darba devējiem un uzņēmumu, vai uzņēmums par to informēts un lai sīkāk pastāsta par darba nosacījumiem. Atbildi nesaņēmu, jo Livland darbiniece nometa klausuli un kopš tās reizes nezvanīja. Atbilde bija skaidra. Un tad es nejauši uzzināju, ka viens no paziņām tur agrāk strādāja- atsauksmes šausmīgas!!! Tā ka paldies par komentariem visiem!! Tas man palīdzēja neizdarīt lielu kļūdu savā dzīvē, kuru es nožēlotu.. Es nēsmu atradusi jaunu darbu jāsamierinās ar esošo, bet tomēr esmu priecīga, es nevienam negribu vergot..

; ;) 10.10.2008

skaidrs, ka metīs klausuli, jo nav jau pretargumentu šādai informācijai, ja nu vienīgi piekrist. ;) Es arī biju pieteikusies darba intervijai, bet vēlāk izlasot šīs atsauksmes, pārdomāju un atteicu, nesakot, kāpēc. Bet jāatzīst - vakanču reklāma ir efektīva. Nu ļooti gribas aiziet uz šiem afēristiem paskatīties klātienē...

J Jj 05.11.2008

Nu tāds kantoris ka vnk trūkst vārdu... :( Solījums pēc solījuma, darbu jūra nenormāla, vadītaajs izmucis no Sarkandaugavas slimnīcas kopā ar savu biedreni, mati ceļas stāvus no visas Livland grupas vadības... Žēl ka mums ir tādi uzņēmumi Lavijā kā Livland... Lai nu kā, bet nevienam pat savam lielākajam ienaidniekam neisaku tur uzsākt darbu... Turieties pa gabalu...

Z Zoro 27.03.2009

Man bija 4 skolu un studiju paziņas, kas aizgāja strādāt uz Līvlandu. Nepagāja pāris gadu un neviens tur nestrādā. Tā ir, ka oficiālās algas ir minimālas. Saka ka pārrunu laikā sola zelta kalnus. praktiski tā nav.

L Lepi 27.03.2009

Skaidrs ar šo uzņēmumu, tapēc viņi sevi reklamē augstskolās uz prakses vietām. Proti praksēs jau nemaksā.

B bijušaisdarbinieks 16.01.2010

Aicinu bijušos Livlad grupas darbiniekus kuri ir apmānīti un nav saņēmuši darba algas noteiktā kārtībā griezties valsts darba inspekcijā kā to dara šobrīd daži bijušie darbinieki kuri nav saņēmuši solītās darba algas bet ir saņēmuši tās vietā draudus !
Es personīgi esmu pametis šo kompāniju pēc paša vēlēšanās ka vairums normālu cilvēku kuri ir bijuši saistīti ar šo kompāniju.

N Nasa 07.09.2011

Un tomēr daļa - pat vairāk teiktais ir taisnība. Vadītāja politika ir: nemaksāt sadarbības partneriem par sniegtajiem pakalpojumiem. Vai arī ar lielu kavējumu - kas zin, varbūt pa to laiku kāds jau bankrotējis.
Tāpēc, ja slēdzat sadarbības līgumu, kur atrunāts apmaksas termiņš, neceriet, ka tas tiks ievērots. NE TUVU NĒĒĒ. Negodīgs uzņēmums- kā valdība. Ņemiet vērā.

A ancis 26.09.2011

Renara tevs jau ari ir tuvu stavos valdibai :) tapec jau var ampeleties ar cilvekiem