www.sudzibas.lv Livland Firmai nevar uzticēties

Livland - Firmai nevar uzticēties

"Livland", nodarbojas ar nekustamiem īpašumiem, arhitektu pakalpojumiem, mērniecību. Esmu, nu jau var teikt bijušais šīs firmas darbinieks. Negribu neko sliktu teikt par darbiniekiem, bet direktors gan ir nopelnījis lielo FUI! Šobrīd atrodos konflikta situācijā ar šefu, pateicoties tam, ka palūdzu visu manis smuki nopelnīto naudiņu pārskaitīt uz bankas kontu, tā teikt ar visiem nodokļiem u.t.t.
Te nu sākās! Šefa uz vietas nav, e-pasts "klusē", klausuli neceļam, a jūs cienītais trīs dienas darbā nebijāt (tas jau nekas, ka pusslodze), nu un tādā garā. Rezumēju. Šāda cilvēka vadītai firmai nevar uzticēties!

E

A Alisiite 06.07.2010

Heh, jau vien tas, CIK MILZĪGS SKAITS bijušo darbinieku te raksta, liek aizdomaaties - kādi tūkstoši ir izgājuši cauri šim kantorim.. Un, protams, viņi visi bija nespējīgi, stulbi, nekompetenti utt. Vien divi cilvēki šajā uzņēmumā ir kompetenti, neminēsim vārdos kuri.
Es arī esmu no tā paša tūkstoša. Noturējos tur drusku vairāk par pusotru gadu (pēc visa iepriekšteiktā izskatās, ka tas ir reāls sasniegums). Strādāju dienām, naktīm un brīvdienām. Algu lūdzos. Prēmiju arī vienreiz dabuju uz Z-svētkiem - 10 latu vērtībā. Spēks.
Vairāk kā trīs gadus tur vairs neesmu, bet atceroties to laiku, paliek pretīgi. Tik ļoti, ka gribas aiziet nomazgāties.
Taču ir arī labas lietas - no tā laika ieguvu dažus labus draugus, ar kuriem tiekos vēl joprojām. Jo nelaime vieno, un nelaime šo divu augstākminēto cienījamo personu paskatā vieno vēl jo vairāk.

I Ilze 15.11.2010

Tur tiešām nekā laba nav!!!
Un es rakstu, ko es tiešām 100 % zinu.
Nav tur ko meklēt!

D Daumants 27.12.2010

Es arī jau kuro mēnesi cīnos par nolīgtās summas saņemšanu. Pat oficiāls līgums nelīdz. Vien vārdi un solījumi...

L Laila 17.03.2011

Absolūti nepiekrītu nevienam komentāram. Livlandā strādāju pavisam necilā amatā - uzkopu telpas. Un viskorektākā attieksme bija tieši no vadības (īpašnieki un administrācijas pārstāvji). Savu darbu gan veicu rūpīgi. Atzinība nebija ilgi jāgaida - tikai pēc 2 nedēļu darba Krūgaļauža kgs personīgi piedāvāja strādāt vēl kādā objektā. Arī par nolīgtajiem nosacījumiem un samaksu - viss tika perfekti izpildīts. Bet ir viena cita lieta, ko novēroju. 2/3 darbinieki gan bija ļoti nevīžīgi. Varētu pat teikt - cūcīgi. Un tik pedantiski kārtīgiem cilvēkiem kā abiem īpašniekiem pavisam noteikti ir konflikti ar nevīžām.
Un jā, ja vakaros kāds ilgāk strādāja - kā likums tie, kur aiz sevis atstāja "cūkkūti".
Jā no darba aizgāju tieši cūcisko darbinieku dēļ, kuru uzvedību uztvēru jau kā ņirgāšanos.

R Renars,Viktorija 04.10.2011

Isklausas jau firmiņa laba, bet cilvekiem vien pratu čakare, tad kad naudu jamaksa tad cienijamais idiņa kungs Renars pazud..pat normali laika nevar samaksat oficialo algu, kur vel aploksini..nevaru saprast kur pie šadas lielas firmas trukst naudu, mes tak est ari gribam, a, , šiem pohuj, tagat čalitis aizbrauca atpusties, par kadu naudu, tikai par musu algam, butu vismaz izmaksajis par šo menesi algu, nevis ar savu dudiņu braukt atpusties.jau otrais menesis, ka neesam saņemuši par iepriekšejo...laikam jau vaidzetu paaicinat tautas balsi uz šoiestadi, lai beidzot ieved kartibu...RENAR ESI CILVEKS NEČAKARE PRATU IZMAKSA ALGAS, KA TU DOMA PAR KO MUMS DZIVOT...

P Piedzivotajs 22.10.2011

Viņam ir vienalga NO KAA TEV DZIIVOT! Viņiem ir uzspļaut darbiniekiem. Kad tas kantoris nosprāgs, tad būs svētki mūsu pagalmā. Gnīdas !!

R renars 30.10.2011

cilveks zombijs, savac tikai vissu sev, bet par cilvekiem nedoma, kuriem vajag saņemt algu...

B bijusaisdarbinieks 22.11.2011

Nu es te palasīju komentārus! un esmu manāmi pārsteigta!!! Pati esmu strādājusi Livlandā, biju vidējā līmeņa vadītāja. Piekrītu, ka attieksme no vadības puses ir ļoti stingra un bija arī augstas prasības, un ne vienmēr mūsu viedokļi saskanēja! taču par negodīgumu gan man nenācās saskarties. viss bija tā, kā sākotnēji bijām vienojušies, pat mana aiziešana noritēja pilnīgi normāli! un pati pieredzēju dažus " labus" darbiniekus, kuri domā, ka par līdz galam nepadarītu vai neprofesionāli veiktu darbu viņiem pienākas alga, tik par to vien, ka viņš ir darbinieks! murgs
lasot komentārus varētu domāt, ka tas nav tas pats Livlands, kurā es esmu strādājusi! bet tā jau ir - visiem labs nebūsi.
tagad pati esmu darba devēja un daudzas bijušās vadības prasības, rīcības liekas daudz saprotamākas, loģiskākas! tā kā ieteiktu bijušiem, esošiem darba ņēmējiem beidzot sākt kārtīgi strādāt un visi būs apmierināti!

S Sm1lee7 31.01.2013

Livland pienem Darba Cilvekus Par Minimaloo Algu 2 Ls Stunda vai 2, 50Ls Stunda... Minimala Alga Ienak Itka laicigi Bet Otra dala Kas Jasanem uz Rokas Nedod ... Bet Solijumi ir No dienu uz Dienu Ka otru Pusi Dabuss uz roku Drizuma Bet Tas jau Ir Galigi garam Perk jaunu Tehniku Perk Visu Ko Sirds karo Tikai Kapec tad Nau Cilvekiem izmaksatas Algas Veletos Lia Firma Beidzot Saktu Ari Cienit Cilvekus Kas Strada Un Dara Savu darbu Un beidzot Maksat Viniem Solitas naudas nau svariGi Konverta Maksa vai Parskaita Konta Galvenais Lai Izmaksa Laicigi Lidz 20 Datumam ..

S Sm1lee7 31.01.2013

л лололита 01.07.2013

фирма не платит строителям-берет на работу по минималке-остальное в конверте-и то не платят- затем вынуждает подписывать бумаги о добровольном уходе-обещая заплатить-тех.безопастности никакой-будем разбираться с фирмой через трудовую инспекцию-строительный департамент-далее прокуратура и суд.ТАК ЭТО ОСТАВЛЯТЬ НЕ БУДЕМ!

B buvnieks23 29.11.2015

Uzmanieties! Nevienam, kurš meklē darbu, neiesaku velti tērēt savu laiku, pieteikties un cerēt uz to, ko sasola pārrunu laikā. Naudu Jums neredzēt. Dzīvosiet no solījumiem, strādāsiet bez brīvdienām 24h diennaktī.
Sīkāka informācija sarakstē [slēpt]@inbox.lv, Lūgums rakstīt arī bijušajiem darbiniekiem, kuri, par laimi, jau ir tikuši prom no šī uzņēmuma, kas pastāv un eksistē tikai uz meliem.

B buvnieks23 29.11.2015