www.sudzibas.lv Livland Firmai nevar uzticēties

Livland - Firmai nevar uzticēties

"Livland", nodarbojas ar nekustamiem īpašumiem, arhitektu pakalpojumiem, mērniecību. Esmu, nu jau var teikt bijušais šīs firmas darbinieks. Negribu neko sliktu teikt par darbiniekiem, bet direktors gan ir nopelnījis lielo FUI! Šobrīd atrodos konflikta situācijā ar šefu, pateicoties tam, ka palūdzu visu manis smuki nopelnīto naudiņu pārskaitīt uz bankas kontu, tā teikt ar visiem nodokļiem u.t.t.
Te nu sākās! Šefa uz vietas nav, e-pasts "klusē", klausuli neceļam, a jūs cienītais trīs dienas darbā nebijāt (tas jau nekas, ka pusslodze), nu un tādā garā. Rezumēju. Šāda cilvēka vadītai firmai nevar uzticēties!

E

M M 08.11.2008

Strādāju vēl šodien uzņēmumā. Nevaru piekrist rakstītajam. Ir, protams, lietas, kas daļēji atbilst, bet ne ar tik negatīvu nozīmi. Tas, manuprāt, ir likumsakarīgi, jo pārsvarā šo portālu apmeklē vai nu darba meklētāji vai tikko no darba aizgājušie, līdz ar to vienmēr būs lielāks vairākums negatīvu komentāru nekā pozitīvās pieredzes. Izlasot komentārus, tomēr neredzu, ka kāds strādājošais arī būtu rakstījis. Uzņēmuma grupa tomēr ir liela un ir virkne darbinieku, kas darbojas ne vienu vien gadu un projām iet netaisās, tas vien liecina, ka nav jau viss tik slikts kā tiek rasktīts. Kā jau jebkurā uzņēmumā ir savas pozitīvās lietas un savas negatīvās. Šeit ļoti tiek paspilgtinātas tās negatīvās, pie tam ar pārspīlējumiem. Pie negatīvajām varētu likt agresīvo vadības stilu, bet ne negatīvā nozīmē, tas arī rada daudzus strīdus un konfliktus, jo citos uzņēmumos darbiniekiem vadība tik klaji nenorāda neizdarības (tas nenozīmē, ka viņi tās nepamana vai tā nedomā). Toties šajā uzņēmumā var rēķināties, ka vadība īpaši neslēpj, ko domā par konkrēto darbinkieku, līdz ar to nav kādā dienā pārsteigums, ka es taču domāju, ka tik labi darbojos, bet nekā... Var diskutēt vai tas ir pareizi vai nē - atklāta valoda un tik ļoti liela emocionalitāte no R.K. puses, citus tas, protams, aizvaino. Toties tie cilvēki, kas ir sevi uzņēmumā pierādījuši un ir lojāli uzņēmumam, var rēķināties ar ļoti lielu vadības atbalstu, karjeras izaugsmes utt. Protams, pretī tiek prasīts rezultāts!

. ... 11.11.2008

Piekrītu iepriekšējam komentāram. Ja cilvēks šeit darbojas normāli, atzīst savas kļūdas un cenšas pēc labākās sirdsapziņas, no vadības puses tiek saņemts liels atbalsts. Vadība rūpējas par saviem darbiniekiem un vienmēr tos centīsies pasargāt un aizstāvēt. Protams, ka ir bijuši brīži arī man, kad gribas noārdīties un visiem pateikt kādu stingrākuvārdu, bet vai tad tā nav jebkuram no mums, s neatkarīgi no tā, kādā darba vietā strādājam. Turklāt man šķiet tik ļoti zemiski rakstīt šādas lietas. Kaut arī bijušais darbinieks, esmu ieguvis ļoti vērtīgu pieredzi, tāpēc nevajag te nevienu zākāt. Un sūdzēties par algu apjomu vispār ir smieklīgi - parakstot darba līgumu, pieļauju, ka atalgojums ir viens no būtiskajiem, tāpēc pēc tam sūdzēties par to, ka maz maksā ir tik tiešām muļķīgi, jo paši jau esiet tam piekrituši, turklāt katra spēkos ir ietekmēt savu atalgojumu ar savu padarīto darbu apjomu. Un nekad nevienā darba vietā nebūs tā, ka varēsiet sēžot kasīt pakausi un daudz pelnīt. Lai nopelnītu ir jāraujas, un tā ir bijis un būs vienmēr!

O Ome 12.11.2008

Ka tik vadība nav uzzodusi šito portālu un tagad cenšas reabilitēt teikto?!

S ss 08.01.2009

neejiet strādāt uz LIVLAND!!! Pilnīgi piekrītu visam iepriekš rakstītajam! Tik vien ir kā tukši solījumi un melošana acīs skatīdamies! pati izgāju tam cauri, un uz jaunajiem darbiniekiem skatos ar žēlumu, ka cik daudz viņiem laika paies kamēr sapratīs, kas notiekās... turieties pa gabalu, ja nu vienīgi gribās strādāt "za idjeju".

N Nezinama 25.02.2009

LIVLAND-ĀRPĀRTS!!!Neejiet tiešām pat uz darba interviju uz Livland. Izlasīju, ka uzņēmums meklē valdes priekšsēdētāja vietnieku. Man piezvanīja un uzaicināja uz interviju. Piedodiet, mani intervēja kaut kāda meitene, kura bija apģērbusies sporta stilā (tādā it kā ''prestižā'' uzņēmumā), kura manuprāt, neko par darba intervijām nav dzirdējusi. Pajautāja, kāpēc pieteicos un kādi bija mani pienākumi iepriekšējā darba vietā. kad to izstāstīja, tad prasīja kādu atalgojumu gribu, teicu, ka 500 uz rokas. Viņa saka, ka piedāvā 350 bruto, pilnīgs sviests (konkurētspējīgs atalgojums-tā viņi rakstīja. Ar ko konkurē? Ar apkopējas algu???!!!??). Un vispār viņi īsti jau nemeklējot vietnieku, bet sākumā sekretāri, maldina cilvēkus!!!

J Jana 04.03.2009

Kādus jautājumus Jūs parasti dzirdat pirmajā pārrunu kārtā???

K KARLIS 07.04.2009

Pilnigi piekrītu! Sitie šakāli-zagli! Kuri nepārtraukti maina darbiniekus, nesamaxājot ne grasi! Pašu mani apzaga! Aploksnēs vini maksā, un ja ej prom-protams, to dalu, nesamaxā! Paskatieties, cik daudz un cik biezi viniem mainās sludinajumi, ka kādu meklē! Pasakiet, kurā normālā uznēmumā noteik tik bieža kadru maiņa un meklēsana? Ne-vien—ā! Krūgalauža vispār neko nejēdz, viņa vietā ir nekur nederīgas, totāli aprobezotas, tuvredzīgas, neprofesionālas, stulbas un tizlas vaditajas! Livland projektu kvalitāte ir loooti zema... Totalitārs darba stils, jo kr. Citu nejēdz piekopt... Brīnos, kā sitik zema limeņa kantoris vēl nav nogrimis... Bet gan jau...

K KARLIS 07.04.2009

C Changals 24.04.2009

Lasot visas sūdzības un saistītos komentārus ar tām - tas viss liek mazliet aizdomāties. Un protams, visi kā viens lielie komentētāji un sūdzību ievietotāji ir tie, kas uzņēmumā vairs nestrādā. Visticamāk ir tikušas atlaistas! Bet protams, tādā gadījumā sirdī zināms rūgtums un sajūta, ka neesi novērtēts un tā tālāk. Tādos brīžos gribas ieriebt uzņēmumam. Nu re, tādiem gadījumiem "visi umņiki" meklējot jaunus darba sludinājumus uzduras portālam sūdzības.lv un tik aiziet drukā visu ko ir dzirdējuši pa labo un kreiso ausi. Ir vai nav maksāta alga aploksnē vienalga - ka tik kaut ko uzrakstīt. Uzrakstījuši nu jūtas - dusmas izgāzuši. Katrā uzņēmumā ir zināmas problēmas, kaut kādā ziņā nesakārtotība. Arī Livland uzņēmums nav izņēmums. Tomēr uzņēmumā nestrādā roboti, bet gan cilvēki, līdz ar to pastāv kļūdas un zināmas problēmas, tomēr uzņēmuma vadība nepiemiedz tam acis un veiksmīgi viss tiek risināts. Kā saka no kļūdām mācās. Es gan visiem aktīvajiem komentētājiem iesaku nenolaist galvu, iet uz priekšu un nezaudēt savu pašcieņu rakstot šāda veida komentārus.

B brachka 20.06.2009

to Changals : Lasu tevis rakstīto un smiekli nāk. Par laimi ar Livlandu darīšanu nav bijis, bet mans klasesbiedris - par nelaimi, strādā tieši Livlandā. Kad iekārtojās darbā pārbaudes laikā vispār nebija līguma un neviena papīra, kas apliecinātu, ka viņš tur ir. Pēc pārbaudes laika beigām alga bija 3 reizes mazāka, kā bija runāts. Bija runāta konkrēta summa aploksnē un minimālā alga, palika tikai minimālā. Strādāju projektēšanas jomā, Livland reputācija ir stipri apšaubāma. Tas ir dīvains mehānisms naudas ražošanai, kas strādā uz cilvēku naivuma. Vienkārši sakot maitas.

T TautasBalss 08.09.2009

Livland buuve Valdis Putniņš naudu nošmurgulē acis nepamirkšķinot labāk ir nemaz nesākt strādāt vai ari pirms sāk strādāt -alga uz priekšu. Bez variantiem!!!

I inkognito 29.09.2009

nu nav tik traki. šādos apstākļos var arī te strādāt, ja nav kur citur. tikai jārēķinās ar niecīgo algu, sliktiem darba apstākļiem (vasarā +30C telpās, datori - Celeron 1, 7GHz, 1GB RAM un AutoCad!), nicinošu attieksmi no vadības puses, saspīlētu atmosfēru birojā, psihopātiskām sēdēm, nemitīgo kolēģu maiņu.
toties arī var daudz ko iemācīties, kā nav jādara, bet šo to var mācīties - kā ir jādara. ja tik zemas kvalitātes kantoris nav nogrimis, bet vēl attīstās, tad jau kaut kas ir tai vadībai. Cīņas gars, spēja cīnīties līdz galam par pasūtījumiem, spēja izsist naudu ar zobiem un nagiem, spēja eksplutēt darbiniekus, ņemot no viņiem visu nedodot gandrīz neko. Tas jau nav labi, bet dažreiz arī to jāmāk. Galu galā domāšana no pasūtījumu piesaistīšanas viedokļa viņiem ir baigi uztrenēta.

B bijušaisdarbinieks 16.01.2010

Aicinu bijušos Livlad grupas darbiniekus kuri ir apmānīti un nav saņēmuši darba algas noteiktā kārtībā griezties valsts darba inspekcijā kā to dara šobrīd daži bijušie darbinieki kuri nav saņēmuši solītās darba algas bet ir saņēmuši tās vietā draudus !

S Smartenergy 19.01.2010

Šī kompānija nevar izpildīt solītos darbus, jo visi vadošie speciālisti pēc 3 nostrādātiem mēnešiem pamet šo kompāniju ! kā var solīt klientiem piemēram veikt apjomīgus būvdarbus ja kompānijas darbinieku skaits ir 2 :-) :-) :-) :-) ļoti uzmanieties no šīs kompānijas uzņēmumu grupas Livland gan darbinieki gan klienti ! Visi strādāt varošie speciālisti pamet šo kompāniju tiklīdz saprot kas tur notiek ! Apsolot firmas vārdā klientam izpildīt darbus pēc tam no kauna zemē jālien !

A Alla Polnaja 21.01.2010

Pasakiet ludzu miļīe cilvieki ko darit? Esmu uzsakusi tajsit Livlanda detalplanojumu. Tiku apmeram lidz pusej. Lasot tadus komentarus radušās šāubas par šīs firmas godigumu. Ka jus domajet ka man tagad rikoties?

E Evija 25.01.2010

Mīļie ļaudis, lai gan nezinu šo kompāniju, man raudiens nāk par Jūsu komentāriem. Mēs visi taču esam saprātīgas būtnes. Kam tas viss ir vajadzīgs. Sis viss atgādina sūdzēšanos mammītei 7 gadu veca bērna izpildījumā. Un Alla, ja jau Jusu darbs ir līdz pusei izpildīts, un viss ir kārtība- kur šādam jautājumam vispāri ir vieta???

ĀRPRĀTS... te jau rādās ta Latvieša daba...

D darbinieks 21.03.2010

Mazais renāriņš piekopj vel arī draudu izteikšanu, ja arī Jums ir izteikti draudi no renāra krugaļuža vai arī Jūs ir mēģinājuši kā savādāk iespaidot, droši vēršieties valsts policijā, jo tur jau ir daži iesniegumi par šī cilvēka uzvedību tāpat kā valsts darba inspekcijā !!!

V vasi 03.05.2010

Nu nemaksā, nemaksā, un vēlreiz nemaksā. Bet piečakarēt var tikai vienu reizi - un tā Latvija ir maza. Tā ja - Renār, Rudīte un Evita vai Evija, kā nu sauca vēl to viņējo vienu ...

D darbinikes 24.05.2010

neejiet tur strādāt, alga 150Ls un to pašu nemaksās, draudz un pazemo, noslogo līdz kaklam, pat krīzes laikā visi iet prom no turienes.

M Murčiks 26.05.2010

izskatās, ka bijušie un esošie darbinieki runā patiesību. mcā adumiņ... :D