www.sudzibas.lv LIVING.lv SIA Atsūtīta lētāka gulta

LIVING.lv SIA - Atsūtīta lētāka gulta

Internetā pasūtīju gultu par 115 latiem + piegāde konkrētai gultai - 19 lati. atnākusi gulta, kuru nebiju pasūtījis un kuras cena kā izrādās ir 89 un konkrētās piegādes cena būtu 12 lati, tātad viņi mani ir apšmaukuši par 33 LVL! Izredžu saņemt naudu atpakaļ nekādu, jo piegādes laikā es tak neplēsu vaļā iepakojumu un neskatījos kas tur iekšā...

NEIEPĒRCIETIES TAJĀ VEIKALĀ! santīmu pi*ēju kantoris.

J

A Aggressive 05.12.2008

Parasti uz e-pastu atnak apstiprinajums, kur ir aprakstits viss, ko pasutijat. Vai jums tada nebija?

J Jānis 05.12.2008

Jā, bija rakstīts "Gulta gaišs 160 x 200" nekas cits, pat preces kods, kas ir mājaslapā nebija rakstīts.Jo tās gultas kods, kas ir uz kastēm ir tieši tās lētās gultas kods. Bet varbūt firma vienkārši ir veikusi pamatīgas atlaides un gulta tieši pēc mana pasūtījuma kļuva daudz lētāka :) bet, visticamāk, igauņi nojaukuši. :( cerams, ka vismaz gulta būs laba, vēl neesmu riktīgi atplēsis vaļā, jo būtībā jau tās gultas ne ar ko daudz izskatā arī neatšķirās, vienai galvgalis ir bez cauruma, otrai ar. :)