Līvānu Policija - izsaukums

Līvānu policijā strādā vieni idioti. Viņi pat uz izsaukumu atbrauc un pasaka.lai cilvēks tiek galā pats ar problēmu, kuru jārisina policijai!!! Kaut kāds dzērājs nakts vidū var izlaust Tev durvis, bet tie stulbeņi pat nepiepūlās viņu savākt uz policiju. Tādi nu mums tagad ir likuma sargi. Tagad Es zinu, ka šādās situācijās policiju saukt ir bezjēdzīgi.

K konti 07.03.2010

Rezekne strada tadi pat losaaras, neko neizskata, suta uz tiesam vai vienkarsi na...j!!!Pa maz vinus izmeta no darba, vel daudz idinju naudu pelna par neko nedarisanu.

H Hugo Djego 07.03.2010

Alise, kam tad panna vai miklas rullis domats?

M maris 08.03.2010

Nevajg apvainot visus, kuri straadaa policiijaa vienkaarshi ir cilveeki, kas straadaa godam un ir cilveeki, kas ne, taapat, kaa jebkuraa citaa darba vietaa.

T tomass 04.06.2010

policistus vajag kārtīgi fiziski iekaustīt tad uzreiz gribēs un arī varēs strādāt jo citādu valodu jau viņi diemžēl nesaprot un bez fiziskas iespaidošanas neko nepanāksiet...

J juris 16.12.2010

Uzslavu Policijai!! Pats savām acīm redzēju kā policija pie rokas pieķer auto magnetolu zagli, pie attiecīgā auto durvīm. Zagli protams atlaida, pēc pamatīgas iekaustīšanas, bet magnetolas īpašnieku viņi meklēja Juglas lombardā..laikam arī atrada-tikai citu, jo no lombarda viņi iznāca bez magnetolas..