www.sudzibas.lv Litenes pamatskola Bērna aizskaršana

Litenes pamatskola - Bērna aizskaršana

Mans bērns mācās litenes pamatskolā. Šajā mācību gadā ļoti bieži tiek aizskarts un aizvainots no pedagogu puses ar necenzēties vārdiem, piemēram: stundas tēma netiek paskaidrota, bērns tiek nosaukts par idiotu, stūlbeni, un izdzīts no klases. Skolotāja Astrīda Dzērve, nosauc bērnu par izdzimtenes dēlu, vai tas ir normāli? Skolotāja l. Vaska, I. Freimane bērnu nosauc par narkomānu un par dročītāju (atvainojos par necenzētiem vārdiem) . Skolas bērni ir šokā, kas notiek skolā. Vai tādi pedagogi var strādāt ar bērniem? Un vai pedagogam ir tiesības aizskart bērnu un bērna ģimeni? Pēc šīs situācijas bērns vairs negrib apmeklēt skolu. Pārbaudes darbos skolotāja pasaka: ''tu vari rakstīt cik labi gribi, tāpat tev ielikšu divnieku. ''. Bērnam neļauj izlabot atzīmes, aizbildinoties ar to, ka nav jēga, jo tu tā pat paliec uz otru gadu. Skolā ir apmēram 40 bērnu, bet lielakā daļa no tiem ir nesekmīgi. Kā tas var būt? Un vai pedagogam par to, ka viņš bērnam ir ielidzis 12 vieniniekus būtu jālielās? Es uzskatu, ka bērnu atzīmes parāda pedagoga darba kvalitāti, tātad varam secināt, ka šīs skolotājas savu darbu veic nepilnvērtīgi, un skolā grib uzturēties tikai lai gūtu labu sev (atalgojumu) nevis lai mācītu bērnus. Ko, jūs man kā vecākam šādā situācijā ieteiktu darīt? Vai varētu palīdzēt? Ceram uz sadarbību! Paldies!

Работяга 15.05.2017

JAraksta sudzibu ministrijas izglitibas, sudziba jaizteikt ka jus sudzaties par skolotaju kvalifikacijas neesamibu...

T terorists123 10.06.2017

pirmamkart vins pac nemacas un skolotajas nav neko tadu teiksusas!

T terorists123 10.06.2017

Un ja vins iet ara no klases kad grib un skolotajam virsu plēš skolas gramatas sit sava klase sienai caurumus. Un vins aiskar mazaku un pīpē aiz sturiem un kad skolotaja nak tad vins virsu skoltajam un beg prom.

L Laffan 11.06.2017

Ja radusies šāda situācija, to noteikti nedrīkst tā atstāt, jāraksta iesniegums elektroniskā formā uz Valsts Izglītības kvalitātes dienestu ( http://www.ikvd.gov.lv/elektroniskais-iesniegums.html ), kurš tad arī izvērtēs attiecīgās skolas un tās pedagogu darbu pie esošās problēmas. Noteikti nedrīkst pieļaut šīs situācijas tālāku saasināšanos.

L Litene1 26.06.2017

21.gadsimtā nesaskaņas risina savādāk, ne publiskajā telpā šādos gadījumos. Šī "mammīte" pat neuzskata par nepieciešamu ierasties viņai īpaši sagatavotā sapulcē, kurā piedalījās ļoti daudz speciālistu, ne tikai skolotāji un skolas vadība. Redziet galva sasāpēja "kundzītei", ieraugot tik daudz mašīnas pie skolas un saprotot, ka viņa ir aizgājusi par tālu. Kā Jūs domājat, kā bērns var uztvert pasauli un vidi ap sevi, ja viņa paraugs - mamma - ir šāda, kurai svēts nav it nekas. Izskatās, ka šis rakstīts pēc kārtējās iztukšotās šampanieša glāzes kādā no savām ballītēm, ar kurām viņa aktīvi dalās savā FB profilā

B Beidzat melot 28.06.2017

Tak ko jūs tur darāt Litenes pamatskola skolotājas ir šo tu labas beidzat first vienkārši ?