Lions Entertainment - Krāpšana

Nevienam neiesaku sadarboties ar šo kompāniju! Kompānija ir reģistrēta Polijā. Piedāvā animatora darbu viesnīcās Grieķijā (Halkidiki).
Pirms braukšanas uz Grieķiju skype intervijās kompānija sola oficiālu Grieķijas līgumu, nokārtot visas nepieciešamās darba atļaujas un apdrošināšanu. Lūdz parakstīt vienošanos (pre-contract).
Protams, ka iztērējot savu naudu un tiekot uz turieni, nekas tāds nenotiek. Stāsta, ka šī vienošanās ir arī līgums (protams tas nav nekas oficiāls un legāls).
Ja viņiem kaut kas Tevī neiepatīkas, sūta mājās, protams, par Taviem paša līdzekļiem.
Ja rodas kādas veselības problēmas vai citi nopietni iemesli, par nostrādāto laiku neko nesamaksās un arī biļeti mājās vajadzēs pirkt pašam/pašai.
Respektīvi, vienmēr atradīs iemeslu lai Tevi apčakarētu!

Ceru, ka nekad vairs neviens latvietis pie viņiem nebrauks un nestrādās ar krāpniekiem!
Vēlu veiksmi!