Lindstrom - Krāpšana

Slēdzot līgumu ar firmu Lindstrom, par paklāju nomu un maiņu, firmas aģents (puisis ar šķelmīgu smaidu un manierēm kā radītām līgumu slēgšanai ar klientēm sievietēm) darīja zināmu, ka taisni šobrīd norit akcija, kuras laikā līgums nav jāslēdz uz gadu( kas līgumā minēts kā minimālais līguma slēgšanas termiņš), bet var arī uz mazāku termiņu, respektīvi līgumattiecības varu pārtraukt arī ātrāk. Tā kā firmas piedāvātais pakalpojums man nav īpaši aktuāls, tad pie šāda nosacījuma nodomāju - pamēģināšu varbūt tiešām OK. Aģents gan piebilda, ka labi būtu vismaz trīs mēnešus sadarboties. Varat minēt kas sākās, kad pēc sešiem mēnešiem gribēju pārtraukt līgumattiecības. Mani pārsteidza, ka Lindstroms kā tāta sīka "prjaņiku bode" gatavs darboties jebkā, ka tikai nāk ikmēneša maksājumi. Ja nu Tomērt slēdzat līgumu ar šo uzņēmumu, tad raugieties, lai visas atrunātās akcijas tiktu uz papīra uzliktas un ar parakstu un zīmogu apstiprinātas.

I