AtrisinātaLinda Kokina - Krāpšana

Lūdzu uzmanieties no šīs sievietes. Viņa iepazīšanās internetā. Tad stāsta par grūto dzīvi. Vajagot tad spa, jūru.. Beigās paprasa naudu. Un tad pazūd. Nav jau žēl to naudu. Bet tas kā čakarē cilvēkus.. Tajā pašā laikā izkrāpjot naudu no citiem interneta upuriem. Vēl cik dzirdēju ir problēmas ar alkoholu.. Biju muļķis.. Uzmanieties.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Janis Janis 04.07.2016

Sveiki. Visas problēma ar Linda Kokina finansiāli ir atrisinātas.Vienojāmies par parāda atmaksu un man vairāk pretenziju nav.

Ar cieņu
Jānis

J

L luluu 24.12.2017

Ir Ziemassvētku piedošanas laiks. Es L.Kokina esmu pateicīga visiem tiem, kas mani atbalstījuši, zina mani, pazīst mani, vai arī cilvēcīgi man jūt līdzi. Cik man būtu jābūt vainīgai un noziedzīgai, lai par mani atļautos kāds mani tiesāt. Bet kā redzat atrodas! Protams, ka neviens kārtīgs, domājoš, kulturāls cilvēks, kam pašam viss kārtībā ar galvu, nevarēs ko tādu atļauties, tā apmelot. Es netaisnošos, jo ir tikai viens tiesīgs lemt manu dzīvi un tas ir Dievs. Nevienam neko neesmu atņemusi un ne cieņu, ne godu, ne naudu. Paldies cilvēkiem par labu padomu, ko arī izmantošu, lai Jums veiksmīgs un svētīgs Jaunais 2018 gads.
Ir tikai viens anonīmais visu cūcību rakstītājs un tas ir jāzin, ka viņa vārds ir Jorens Gavers, pienāks diena, kad stāsies tiesas priekšā.