www.sudzibas.lv Linda Indulēviča Ļoti slikts serviss! Nekvalificētā speciāliste! Nav sterilitātes

Linda Indulēviča - Ļoti slikts serviss! Nekvalificētā speciāliste! Nav sterilitātes

ЕСЛИ ХОТИТЕ НА ЛИЦЕ ГНОЙ и ИНФЕКЦИИ
Обращайтесь к Linda Induleviča

Была на процедуре у данного * косметолога *
С самого начала смутила антисанитария и не зря.
Записалась на чистку, процедуру делала с инструментами которые даже не были в стерилизаторе ( косметолог сказала , что она их помыла с водой )
На следующий день у меня возникла аллергическая реакция, высыпания усилились и появился ГНОЙ !
Я в блоке на данный момент, косметолог даже не решила взять трубку, на сообщения не отвечает.

Не выбила чек ! Не дала квиток !

Papildināts Saulīte335 26.11.2023

Instagram @kosmetikelinda

S

Komentāri (18)

not a Karen 26.11.2023

Nu nevaru saprast, kas tevi motivēja turpināt saņemt pakalpojumu, ja redzi, ka apkārt valda antisanitārija. Vai tevi uzrunāja cena? Kas visticamāk bija zemāka, jo neizdod čeku/kvīti.
Jālaižas ko kājas nes no tādas iestādes.

Starp citu:
Higiēnas prasību neievērošana, veicot skaistumkopšanas procedūras, ir viens no iemesliem C un B hepatīta, tuberkulozes un citu infekcijas slimību izplatībai.

1 12laura777 01.12.2023

Pilnīgi tev piekrītu! Pirmkārt, tā ir tava veselība! Tagad, analizējot savas iepriekšējās vizītes pie šīs kosmetologa, es saprotu, ka par sterilitāti nav ne vārda. Paldies Dievam, ka nesaņēmu infekciju! šausmas!
Bez šaubām nomainīšu kosmetologu 100%
💩

Z zane1995 01.12.2023

Aizdomas, ka Linda pati ir inficēta un inficē savus klientus!🫣😨

Labdien!

Šeit raksta Kosmētiķe Linda Indulēviča, par ko ir šī sūdzība.

Viss ir pilnīgi meli.
Pirmkārt, jaunus klientus es pašlaik nepieņemu, kā arī krieviski runājošu klientu man nav nemaz.
Otrkārt, visi mani klienti var apstiprināt, ka sejas tīrīšanas procedurās es neizmantoju vairākas reizes lietojamus instrumentus, tikai un vienīgi sterilas vienreizlietojamās adatiņas, kuras pēc lietošanas uzreiz izmetu tam paredzētā konteinerā, kā tas būtu jādara saskaņā ar vadlīnijām par higiēnas prasībām skaistumkopšanas nozarei.
Treškārt, tā kā ar klientiem saziņa notiek tikai caur Instagram, tad es klientiem nedodu savu telefona nr, un neviens man nemēdz zvanīt.

Šo sūdzību, visticamāk, ir uzrakstījusi sieviete, kura man Instagram jau ir sūtījusi draudus par to, ka dalījos storijos ar viņas "Viltus kosmētiķes" Instagram kontu, kur viņa ne tikai zaga ārzemju kosmētiķu bildes, bet arī izrādās ir pilnīgi bez izglītības, un nelegāli veic injekcijas. Instagram storijos ieliku viņas zagtās bildes un īstos profilus, no kuriem tās ir, pēc kā arī sākās draudi no viņas puses. Vārdu neminēšu, bet ja kādam ir jautājumi, var droši man uzrakstīt turpat Instagram :)

Ar cieņu,
Linda

S Saulīte335 01.12.2023

Когда человек оправдывается первый - это первый признак, что он виновен.
Я работаю в туризме уже более 10 лет, у меня все легально и никогда не было конфликтов. Я поражаюсь такому отношению к клиентам и репутации !

1 12laura777 01.12.2023

Linda, ka Tev nav kauns!
Redzēju tavus story, kā tu taisi antireklāmu citiem kosmetologiem. Godīgi cilvēki nerīkojas šādi. Jūs saņemsiet 100% sliktas atsauksmes no saviem klientiem. Meitenes, ja jums bija slikta pieredze - rakstiet!

1 12laura777 01.12.2023

@kosmetikelinda

S Sanita Pērkone 01.12.2023

@saulīte335
Kapēc saucat Lindu par vainīgu tikai tapēc, ka viņa atbild uz jūsu pretenziju?
Viņai ir tiesības sevi aizstāvēt 👍🏻

S Sanita Pērkone 30.11.2023

Gribētos pajautāt sūdzības iesniedzējai - kādi tieši instrumenti tika lietoti?
Aprakstītā situācija liekas nereāla un teksti par ūdenī mazgātiem instrumentiem vienkārši smieklīgi.
Esmu Kosmētiķes Lindas kliente un neesmu pieredzējusi, ka sejas tīrīšanā tiktu izmantoti instrumenti. Izņēmuma kārtā varbūt vienreiz lietojamā adata.
Kā arī nevienā brīdī neesmu novērojusi antisanitārus apstākļus. Tieši pretēji - vēl rūpīgāku meistaru grūti iedomāties.
Tās ir ne tikai procedūras klātienē, bet arī veltītais laiks un konsultācijas pēc tam, lai piemeklētu pareizos produktus un ieteiktu kā pareizi un secīgi tos lietot ♥️

S Saulīte335 01.12.2023

Еще раз хотела повторить, не выдала чек и квитанцию, работает не официально. Я уже отправила официальную заявку в налоговую и VID.
Если вам не выдают квитанцию - это показатель что нету гарантии о качественной процедуры!

1 12laura777 01.12.2023

Biju pie viņas 4 reizes. Neizsniedz čekus. Viņa uzliek nevajadzīgas procedūras, kas man nemaz nav vajadzīgas. No manas puses godīgs kosmetologs ir tas, kurš piedāvā patiešām nepieciešamas procedūras, nevis visu pēc kārtas, lai no tevis pelnītu. TĀ IR 100% krāpšana! Esmu pilnībā neapmierināta.
Nevienam neiesaku 🙏🏻

1 12laura777 01.12.2023

Pilnībā piekritu 🙏🏻

not a Karen 02.12.2023

Tas nozīmē to, ka nemaksā nodokļus.

J Jurcik845 02.12.2023

Ja, protams 😊

I Inga Springe 02.12.2023

Labdien, esmu žurnāliste Inga Spriņģe. Šie ieraksti par kosmētiķi Lindu izskatās pēc atriebības. Tie ir ierakstīti pēc tam, kad es publicēju savā Instagram profilā, ka 22 gadus veca sieviete Jūlija Korenika veic kosmētiskas injekcijas bez jebkādas izglītības. Pie viņas jau vienu reizi bija Veselības inspekcija un aizliedza šo praksi. Kā izskatās, viņa turpināja arī pēc tam. Šobrīd notiek nākamā pārbaude. Kosmētiķe Linda man palīdzēja šajā procesā, jo jau iepriekš bija konstatējusi, ka Korenika savā IG profilā liek zagtas bildes no ārzemju kosmētiķu profiliem. Korenika tās dzēsa tikai pēc vairākkārtējiem maniem ierakstiem.
Plus, es pati esmu kosmētiķes Lindas klienta jau kādu laiciņu un varu apliecināt tikai to labāko. Bez tam, pie viņas tiešām ir grūti tikt un klientes stāv rindā. Tieši tādēļ, ka Linda ir tik laba kosmētiķe un arī ar augstu ētiku (apskatiet paši viņas profilu), Linda iedegās par to, ka kāds cits viņas jomas it kā profesionālis zog bildes un liek kā savas.
Jūlija, šis nav forši. Ja esat izdarījusi nekrietnību, tad jāmāk to atzīt un par to uzņemties atbildību. Pati man teicāt, ka vēlaties labot un kļūt par labu profesionāli. Tad iesaku izmācīties, nevis anonīmi uzbrukt citiem.

J Jurcik845 02.12.2023

Labdien! Paldies par jūsu ziņu, bet ka esmu es te saistīts ?🤔

1 12laura777 02.12.2023

Ja jūs esat žurnālists , jus varētu man pastāstīt kāpēc Linda Induleviča atteicās mani pieņemt un atrisināt manu situāciju ? Man ar viņai slikta pieredze

Meistare ka cilvēks laba, bet ka meistare man viņa izdarīja procedūru briesmīgi, par to negribu rakstīt sūdzību, jo Linda atteicās pret manīm labi

Es ārstu dermatologu pēc viņai apmeklēju jau 5. Mēnesi

Ar viņai negribu strīdaties

Atsūtiet jūsu e-pastu, atsūtīšu jums manas fotogrāfijas, mūsu sms, pierakstus
Ar cieņu, Laura
E-pasts [slēpt]@gmail.com

1 12laura777 02.12.2023

Arī varat lūdzu atbildēt, kāpēc Meistere Nemaksā nodokļus ?! Čeki ? Kvīti ?!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes