Linda Grīnberga RDN - Briesmīgs ārsts

Uzmanīgi ar ārstu Līnda Grīnberga, viņa stāstīs ka viņa vēlas tikai labumu bet patiesībā viņai pilnīgi vienalga par jūsu veselību un jūsa bērna veselību. Viņu interesē tikai nauda. Ja gribat dzemdēt veselu bērnu - ne klausāties viņu!
Man viņa pārdūra pusli pie atvēruma 2.5 cm un izspieda visus ūdeņus tapāt vien, lai ātrāk mani izmest no dzemdību nama. Viņai bija vienalga kad es lūdzu to nedarīt, un pēc tam kad es nevarēju dzemdēt bērnu pa sauso, viņa uz mani kliedza ka pati esmu vainīga. Ūdeņus viņa man izlaida 5. Stāvā un vēlāk atnāca pieņemt dzemdības uz 7. Stāvu.
Bērns dzemdību procesā bija ļoti stipri traumēts, neskatoties uz šo mūs izmeta no dzemdību namā pēc divām dienām, ja kas lai mēs paši braucam uz bērnu slimnīcu.

Papildināts alona940 02.04.2020

Uzmanīgi ar Grinbergu