www.sudzibas.lv Linda de lux Friziere Natalja

Linda de lux - Friziere Natalja

Grūti mūsdienās ir ātras labu frizieri, arī man nepaveicās, pieteicos šajā salonā nogriezt matus un izbalināt saknes. Sieviete, kas to darīja nemākulīgi nokrāsoja man matus, beigās vainoja, ka mani mati ir vainīgi, jo esot spēcīgs pigments, bet sākotnēji matu krāsa nebija izvēlēta īstā + sieviete visu darīja neakurāti, tā rezultātā man matu saknes dabīgiem matiem arī tika nokrāsotas. Teicu, ka tāda prom neiešu, viņa gan uzstāja, ka katru mēnesi jānāk un, kad izžūs būs labāk, bet man bija rižas saknes, pabalināja vēl, mazliet labāk palika, galā pajautāja 35 eu, nevis kā runāts 25 eu. Iedevu 30 un šķīrāmies.Neiesaku iet uz šo salonu nevienam, ja cilvēks neprot dejot, teiks arīka kurpes ne tādas... Draugiem.lv ierakstīju atsauksmi ko uzreiz izdzēsa, tāpat pa telefonu piesakoties atbild latviski, bet aizejot friziere runā krieviski, jo latviešu valoda nav viņas stiprā puse.

K kar 04.02.2015

L lilly 08.02.2015

Es protams nezinu un neredzu ka tieši ir nokrasots, bet par to, ka ar gaišu krasu jakraso katru menesi, ir taisnība! Jo vairak ataugs, jo grutak bez iepriekšejas balinašanas dabut isto toni. Galvena kluda, ka vinai bija japabridina par to iepriekš!

M Marija13 27.02.2015

Cilvēkam ir jābūt akurātam, nevis jākrāso, kak pa papala, tagad man īstie mati ir jāpārkrāso, jo saknes ir riži blondas, vai tiešām cilvēks nevar kārtīgi savu darbu izdarīt?