Lina skaistumkopšanas salons - skropstu pieaudzēšana

Es esmu sertificēta skropstu pieaudzēšanas meistare un pie manis vērsās šokēta sieviete! Viņa devusies pieaudzēt skropstas uz šo salonu un beigās rezultāts bijis drausmīgs tāpēc prasījusi man, vai nevaru noņemt! Teicu droši, bet dēļ aizņemtā grafika nevarēju uzreiz! Tad nu dāma vērsusies atpakaļ uz salonu, lai noņemtu, jo ir bijis kauns ar tādām staigāt! Zvanīja man pilnīgi šokā un prasījusi, vai noņemšanas līdzeklis jātur uz skropstām, vai tas uzreiz iedarbojas!? Protams, saku, ka jāiedarbojas, jo visiem līdzekļiem savas 15 min jāpatur! Stāsta, ka viņai apsārtušas acis un dikti kņudinājis un kad viņa prasīja, vai "meistarei" esot sertifikāts, tad atbilde bija aptuveni šāda : Mani apmācīja meistare, kas šeit strādā un mani darbā pieņēma direktors, kas atzinis mani labu esam!Vienvārdsakot ja tu youtube.com esi noskatījis kā to dara vari droooooši pieteikties darbā! Fantastiski! Tad dāma stāsta sīkāk, viņai aptuvena nojausma bija, ka līmes mēdz būt melnas un caurspīdīgas, bet viņa, kad atlikumus aplūkojusi redzēja, ka zem melnā ir kaut kas balts pilnīgi licies, ka līmēts ar kaut ko baltu un, lai neredzētu aizķepināts ar melnu! Līme esot smagi klājusies uz saknēm un viņai esot bijis grūti aizvērt acis! Kliente neapmierināta un pasarg dievs es ceru, ka ar viņas redzi viss ir kārtībā! Ieteicu kā rīkoties tagad cerēsim, ka viss būs ok!Esat uzmanīgi ar meistariem! Apjautājaties, vai ir sertifikāts!!