Limbazu poliklinika - zobarsts

Labdien!
Ierodoties poliklinika pie zobārsta, biju nepatīkami pārsteigta.
Pie zobārsta pacienti bez rindas tiek pieņemti tikai vienu stundu, no plkst 8- 9 . Reali saka pieņemt tikai no 8:20.
divi paspeja izraut zobu, viens salabot- un viss plkst jau bija 9:00. Atlika vien doties prom, jo saradas cilveki kuriem ir rinda.

Nepatik, ka pacienti par to netiek informēti. Nav ne uzrakstu uz durvīm, ne arī reģistratūrā kāds bridina, ka plkst 9:00 pieņemšana beigsies!
Paldies.

sinccha17 26.01.2016

Kopumā runājot par zobārstiem Limbazu poliklinika-eju tikai tad kad vairs nespeju izturet zobu sapes un jarauj ara.pieredze ir vienkarsi briesmiga.saksim jau ar to ,ka registratura strada 2 sievietes , pirms 8iem no rita rindas jau ir nenormalas,plusa tam visam nevar saprast vai vinas vienkarsi neko nesaprot no datoriem vai ka,bet katram cilvekam jastav paris minutes.zvanot telefoniski vispar jazvana loti ilgi..vainu vinas vispar necel klausuli kaut dzird ka zvana, vainu nocel klausuli un noliek mala lai parada liniju aiznemtu! ja 8os no rita gaidu uz dzivo rindu pie zobarsta un sap zobs, tad kamer tieku pie registraturas, pasaka ka sodien vairs nevar tikt , tas nozime ,ka viniem ir noteikts cilveku skaits,un neinterese vai sap vai ne.otrs tas ,ka it seviski viens zobarsts loti slinks uz rausanu ,uzmet aci un saka ,ka jarauj ara..pat netaisas saglabt sabojajusos zobu!!!!!!