Limbažu pasts - zagšana

Ziniet, ir Pasts kurā zog uz nebēdu!
Un galvenais kad uztaisa tādu sejas izteiksmi kad neko nav redzējusi un dzirdējusi!
Un tur ir tāda viena ar mini svārkiem un blondiem matiem-zog zog zog!
Mani apzaga jau kuro reizi-sūdzēties- viņa tikai pasaka kad esmu veca un neko neatceros!

N

L lana 15.12.2009

Ne tikai Limbazos pasta darbinieki strada ar "pilnu atdevi" Teikas 6 pasta nodaļa daras trakas lietas, bezdarbs cilvekus nebaida.Attieksme pret klīentiem ir drausmiga ja tu stavi rinda, un prieksa ir viens cilveks, pec ta cilveka apkalposanas, darbiniece demonstrativi piecelas un aiziet prom, pec durvju spraugas skatoties vaj klients vel stav ielien atpakal, tas ilgst minutes20, kad blakus atbrivojas darbiniece, tad ar neapmierinatibu, paskaidro ka ar norekinu karti nevar atmaksat pakalpojumu, cik ilgi var nirgaties par klientiem, butu kads bridinajums ka ar noreķinu kartem nevar atmaksat pakalpojumu, tad neteretu laiku un nervus, pasta vaditaja neko isti nevareja paskaidrot, ja past ir vajadzigs lai nosūtitu vestules, tad drosi varejat slegt kadas dazas pasta nodaļas, krize tasu valsti.