www.sudzibas.lv Lilit Dieviete Forums Foruma anonīmās bābas apmelo ietekmīgus cilvēkus

Lilit Dieviete Forums - Foruma anonīmās bābas apmelo ietekmīgus cilvēkus

Labdien jūs jau noteikti zināt šo forumu - lilit. Dieviete? Tur parasti anonīmās meitenes aprunā veiksmīgas un uzņēmīgās sievietes un izsaka lielus melus par viņu dzīvēm jo pašas nav nekādas veiksmīgas un ietekmīgas influenceres tāpēc ir izveidojušas šādas tēmas, kur apspriež un apsaukā cilvēkus, vajadzētu saukt pie atbildības meitenes no foruma, savādāk viņas nekad neapstāsies un tupinās aprunāt ietekmīgas un godīgas slavenas sievietes.
Daudz lamuvārdi, izskata apspriešanā, gultu lietu apspriešana, narkotiku un daudzu citu lietu izteikšana
P. S neliels ieskats šajā foruma.

Http://lilit.Dieviete.lv/forums/topic/214026-butterfly-clothing/

F

Life_is_life 28.01.2021

Shausmas

K Karina Gara 12.04.2022

Jā man arī tā vieta nepatīk. Tāpēc, ka jau cik manus profilus noblekķēja. Tikai tāpēc ka atklāti runāju- visu laiku domāju par pašnāvību. Vidēji no katrām 2 dienām pus dienu pavadu domājot ka gribu mirt un reāli izjūtot pat fiskiskas sāpes tāpēc ka garīgi gribu mirt. Un mani nobloķēja. Nu tas ir normāli?
Kādu atbildītbu pamuļķe? Ja tevi aprunā nu tad maksā advokātam un ierosini civillietu- ka par tevi runā melus un tev tas maksā naudu. Ja uzvarēsi ( un lai uzvaŗētu jābūt gan meliem, gan tev jācieš finansiāli zaudejumi) tad dabūsi piķi, noteikti ne tik lielu, cik izmaksās advokāts un tiesas. Bet nu tomēr. A ja nē- tad rijamcaurumu ( vai te labāk pirkstus) nav ko vērt vaļā.
Nu reāli, kur tādas pēdējās duras kā tu rodies, nezināt ka civiellieta, ka pašam viss jāmaksā un javāc piedādījumi (tevis algojtajam advokātam), jābūt apmelošanai un tam jānoved pie zaudējumiem tev.

K Karina Gara 12.04.2022

A kuri tad ir tie ietekmīgie cilveki? Cik zinu tad ietekmes tām itekmelēm nav- tāpēc tāds nievājošs sengs. Un atkāti sakot- pašas ietekmelēm vajadžetu ielas patīrīt vai cietuā pasēsēt - par likumu pārkāpšu0 un te tavu bīnumu- tiešām ir likumi LV kas regulē nodokļu maksāšanu- vai šeit nemaksāšanu. Reklāmu- tās atbilsību patiesumam un melošanu ar mērķi iedzīvoties uz citu rēķina. DIemžēl LV neviens rakstītos likumus neņem par pilnu. Skumji.