Lilija Langovska - Kredīts

Lilija Langovska.

Persona, kas piedāvā kredītu. Kad uzsāk sarunas par līgumu utt. Pazūd!
Noteikti nesūties savus pases datus un savu konta Nr., jo tas ir tas, kas tiek prasīts vispirms.

L luterānis 23.04.2010

Kad katoļi Sv.Vakarēdienā īstenos Jēzus Vārdus - DZERIET VISI NO TĀ! -, atcels celibātu, grēksūdze notiks garīdzniekam un penitentam vienādā stāvoklī, nevis ubaga pozā uz ceļiem un saskaņā ar Jēk.5:16 - abi izsūdzēs viens otram grēkus un kad dievkalpojumā netiks aurotas litānijas cilvēkiem - man pret katoļiem nebūs iebildumu!

Ja cilvēks sevi apsaukā par fifačku, tad nosaukt viņu tā nav lamāšana. LU Teoloģijas fakultātē viens ļoti jauks puisis apsaukā sevi par džimbu un visi viņu ari tā sauc. Kopš pāvests braukā apkārt pa pasauli atvainodamies par paša radītajām sekām - priesteru izvarotiem bērniem - katolicisms man nav pieņemams. Lai labāk sava amata pilnvarā atceļ cēloni - celibātu!

K kuks 26.04.2010

Izklausas pec krapnieces...jo ka parasti prasa prieksapmaksu procentu veida no aizdevuma summas...
var but kads ir sadarbojies ar so meiteni?

L lucija 26.04.2010

ha ha ha