www.sudzibas.lv Ligita Urbāne Neadekvāta, kaitnieciska īrniece

Ligita Urbāne - Neadekvāta, kaitnieciska īrniece

Par pašizmaksu izīrējām Ligitai Urbānei mūsu ģimenes īpašuma - divistabu dzīvokļa Ogrē vienu remontētu, mēbelētu istabu. Laika gaitā šī īrniece īpašumam nodarījusi materiālos zaudējumus kā rezultātā pēc viņas aiziešanas telpā nācies veikt kapitālo remontu. Bez atļaujas viņai ierādītās istabas sienās iesistas naglas, atstājot lielus caurumus, ar nenosakāmas izcelsmes substanci aptraipīti telpas griesti, pazudis arī dzīvokļa inventārs - lustra, sienas pulkstenis, viesistabas krēslu atzveltnes, galds, virtuves trauku un galda piederumu komplekti. Sasista virtuves galda stikla virsma. Bez dzīvokļa biedra atļaujas iegājusi viņa blakus istabā, kur svaigi izremontētās telpas sienā izbakstījusi caurumu, piegružojusi kaimiņa istabu, kā arī rakājusies viņam nodotajā rakstāmgaldā. Infantili šķiet, ka Ligita Urbāne 2021. Gada sākumā, neievērojot mājsēdes noteikumus, uz dzīvokli uzaicinājusi ap desmit viesu kopīgai iedzeršanai, kuru vidū bijuši arī vairāki Sia "Malevs" darbinieki, nerespektējot sava dzīvokļa biedra un pārējo mājinieku tiesības uz epidemioloģisko drošību šajā daudzdzīvokļu mājā. Ligita Urbāne raksturojama kā apdraudējums citiem dzīvokļu saimniekiem un to iemītniekiem. Savus pārkāpumus pret apkārtējiem šī persona veikusi manipulatīvā, viltīgā, nicināmā veidā. Ieteiktu citu dzīvokļu saimniekus izvairīties no saistībām ar attēlā redzamo īrnieci.

L Laffan 25.11.2021

Pielikumā īrnieces facebook.com vietnē publiskotā fotogrāfija.

G Gulbenietis 26.11.2021

Man labs čoms nodarbojas ar dzīvokļu izīrēšanu, jo par parādiem savulaik sapircis bezjēgā daudz. Kad atnāk jauns īrnieks, nedēļā pat divas reizes atnāk ciemos visu apskatīt. Palaidāt pašplūsmā, diemžēl, tās ir sekas. Pēc bildes nepateiksi, ka tāda nejauka būtne ;).

L Laffan 26.11.2021

Tieši tā, no pirmā skata jau nepateiksi kāds ir cilvēks, tāpēc noraksturoju, ka manipulatīva, viltīga būtne. Es patiesībā šo atkodu jau sen, tikai cilvēks, kuram ģimenē no mātes īpašuma pilnvara, uzreiz atteicās rīkoties, kad vēlāk jau bija par traku. Turklāt arī neprasījām papildus augstas īres maksas kā citur.

G Gulbenietis 26.11.2021

Skaidrs. Molodec, ka citus brīdini. Šitādas būtnes nesaprot, ka Ludzā un Zilupē tu vari 2ist ar mēbelēm dabūt pa 50 eur mēn + komunālie. Ogrē jau tām cenām būtu jābūt līdzvbērtīgām Ziepniekkalna, Rīgā, piemēram. Vienam nemaksātājam čoms lika remontu palīdzēt taisīt, jo īrnieks bija alkāns bez piķa. Tur gan noveicās, ka prata šādus darbus darīt. Ar šādām mamzelēm pat tiesāties var sanākt, jo tjipa bez djelas uz ielas izliki utt. Un, jāpiefiksē obligāti uz papīra, vismaz brīvā formā, ar datumu un parakstu, kādas mēbeles ir dzīvoklī, vērtība un stāvoklis. Smieklīgs šis punkts ir līdz brīdim, kad, piemēr, padomijā plazmu pa 10 k kāds saplēš un aiztinās :D