www.sudzibas.lv Ligita Rimeika nekvalatīvs darbs ar skropstām un gelish

Ligita Rimeika - nekvalatīvs darbs ar skropstām un gelish

Nekad un nemūžam vairs neiešu pie šīs kaktu meistares! Un neiesaku arī nevienai citai , meitenes , esat lūdzu uzmanīgas! Šī jaunkudze pieliek nekvalatīvas skropstas , taisa nekvalatīvus nagus , un rausta uzacis pēc savas labpatikas. Pieliku ūdeļu skropstas uz tajā pašā dienā viss izbira!

Gelish nagi pēc 2 dienām visi atnāca vaļā!

45€ vienkārši uzdāvināti!

NEIESAKU!

pink 19.02.2015

Skropstas uzlika, bet pēc piecām dienām tas jau bija nost!
Žēl...

A ane3 08.05.2016

Super..butu atrak palasijusi. Man pec trim dienam bija nost. Solijas atgriezt naudu, ka rezultata ne nauda ne skropstas, un nozud no redzes loka. Esat uzmanigas. Runat nak smuki. Un protams es esot tgd izdomajusi, kad publiski izvelejos pazinot par vinu, ka vina neesot naudu solijusi atpakal. Diez vai del 18€ bagataka kluva, bet par kvalitati pilnigi nav ko tur sapnot.

S skeptiķe 15.05.2015

pink, nav brīnums - pēc manas pieredzes es par to nebrīnos..

T taatevarivajhagg 15.05.2015

uzhas.
telefonus, adreses studijaa

Strada Keguma un tur kkur
Riga Terbatas iela 82
Tel.27414549

K katalog55 04.08.2015

Taisiju skropstas pec 3 dienām izkrita neiesaku nevienam.Attieksme vienkārši šausmīga un vienmēr slimi bērni.Strādā ar letiem materialiem

A ane3 08.05.2016

Nopietni? Man ar bija atmaska, ka ir slimnica, tapec naudu atdos, kad iznaks. Skaidrs tada gadijuma visiem vienu saka.

A Anaid 10.12.2015

Nekad, nekad pie vinas neejat! Permanentu taisa vienkarsi drausmigi un neproporcionali, nekvalitativi. Pec tam apvaino klientus, ka nav pareizi kopusi un vel melo par savu uzvardu, saka, ka esot Ligita Kalnina.

A ane3 08.05.2016

Man teica ir Marija Rimeke. Tas ir sausmas.

D dominodd2 02.01.2016

Nu gan nepiekrītu. Es bieži pie Ligitas esmu likusi, gan gelišu, gan gēlu uz dabīgajiem nagiem, gan skropstas. Viss vienmēr ir turējies labi, un skropstas, ja kopj, turās pat mēnesi, kā man. Kā arī gēls uz dabīgajiem noturētos vēl ilgāk, ja nebūtu tik ātri pašai attauguši. Ligita malacis, priekš manis super kvalitatīvs darbs, nekad neesmu aizgājusi prom nožēlojot.

S Sintijakk 15.07.2016

Ļoti laba meistarīte savu darbu veica rūpīgi un kārtīgi skropstiņas turas ilgi un mīkstas nostaigāju vienmēr 1.5mēnesi esmu pastāvīgā kliente 4gadus nav nekādas problēmas un visiem iesaku. Nav lētiem materiāliem, tad sanāk ka visi Latvijā meistari pērk lētus materiālus veikalā!
Esmu likusi arī nagus gan gelish gan gēla arī rūpīgi lieka un 2mēneši tika nostaigāti. Šogad biju uz mikropigmentāciju uzacīm un lūpām - Paldies Ligitiņ par labo veikumu esmu ļoti apmierināta! Esmu iztikusi bez korekcijas. Klientam jāciena meistars un savu maku - ja pasaka neplēst neknibināt būs ideāli, ja aiztiks tad rēķinaties ar sekām, neviss meistara kļūda vai vaina. Mammu savu aizvedu un arī nav nekādas sūdzības apmierināta.
Tiešām kādām uznāk skaudība vai pašam dzīvē neiet, tad meklē kādu kurai noniecināt un pazemot!
Ligit, turies Tu esi labs meistars mēs par Tevi :)

A Aga 17.08.2016

Izmantoju Ligitas skaistumkopšanas pakalpojumus apmēram 4 gadus. Skropstas liek lieliski, tieši tā kā es vēlos. Cik esmu runājusi ar pāris meitenēm, kurām liek skropstas (ne tikai Ligita, bet arī citas meistares), tad lielai daļai pirmajā reizē tās švakāk turas, bet ar katru nākamo reizi tās turas arvien labāk. Arī man tā bija. Protams, ir jāmāk kopt skropstas. Pirmās 24h tās nevar slapināt, jāpiedomā, kā naktī liek galvu uz spilvena, tās nevajadzētu berzēt un ja ikdienā lieto acu kosmētiku, tad jāpievērš uzmanību tam, lai kosmētikas noņēmēja sastāvā nav eļļas u.tml.
Pēdējo reizi, kad Ligita man pieaudzēja skropstas, viņa izmantoja jaunus materiālus (gan līmi, gan mākslīgās skropstas). Ir pagājusi vairāk kā nedēļa un viss ļoti labi turas (skatīt pirmajā bildē). Otrajā bildē arī redzamas skropstas pēc nedēļas (tās uzlika citā reizē).
Vēl pievienoju bildes ar nagiem. Vienā bildē redzami gēla nagi (francis ar ziediem) pēc nedēļas, bet nākamajā bildē ir tie paši nagi pēc 4 nedēļām (kopš pieaudzēšanas). Tad pieliku vēl divas bildes ar citu nagu dizainu (violetie ar spīdumiem). Viena bilde ir uzņemta pirmajā dienā, bet otra pēc 3 nedēļām.
Domāju, ka Jums ir uzskatāms piemērs, lai saprastu nagu un skropstu kvalitāti.

. ... 22.03.2017

Ligita Rimeika ir krapniece, pierakstas un skropstu pieaudzesanu, kad darbs ir padarits atsakas maksat un piedava pieaudzet uz bartera, jo pati ir meistare. Tas butu jasaruna pirms proceduras, bet diemzel vina to saka tikai pec un naudas ko samaksat neesot, jo majas berni, puisis pametis un naudas nav.
Kad meginu vairakkartigi zvanit, lai pierakstitos uz barteri, telefonu necel, beigas pacel un pazino, ka neko neesot parada un skropstas nepieaudzesot.
Tikai viena no epizodem, no kolegiem biezi dzirdetas sliktas atsauksmes par so meiteni. Sakotneji uzvedas klusi un laipni, bet beigas neapmaksati rekini, piemaniti klienti un nekauniga melosana.