Līga Pūķe - Krāpšana

Šodien, beidzot tiesu izpildītāji uzlauza manu dzīvokli un beidzot ir noslēdzies ļoti šausminošs posms manā dzīvē, nevēlos žēloties par to cik lēni un ilgietilpīgis ir likumīgā ceļā atbrīvoties no negodīgiem cilvēkiem, bet vēlos brīdināt citus neiekrist uz šo jauko dāmu līgu pūķi.
Bet nu sāksim visu no sākuma, lai jums vieglāk saprast, pārdēvu dzīvokli ar izpirkšanas tiesībām, visu nokārtojām pie notāra, kā pienākas, bet šī burvīgā dāma izlēma, ka komunālos maksājumus un par siltumu viņai nav jāmaksā, tā kā es jau sāku bažīties, bet vienmēr bija attaisnojumi un es sākumā naivi ticēju, līdz viņa nomainīja telefona numuru un es vairs nevarēju viņu sadabūt rokās, tikai caur e-pastu, bet uz tiem tak var neatbildēt. Tā tas turpinājās līdz viņa izlēma, ka var jau ar man nemaksāt. Mans mērs bija pilns, un es uzteicu līgumu, uz kuru viņa man piedraudēja ar policiju, tamdēļ sāku tiesvedības darbus 2018. Gada oktobrī, kas beidzās 2019. Gada oktobrī, jāpiebilst, ka gan līdz tam nosedzu radušos komunālos parādus, kā arī par apkuri un pluss vēl visu gadu kamēr ilga tiesa maksāju visus maksājums, pluss vēl tiesas izdevumi, bet, lai ar tiesa bija labvēlīga man, bez tiesas izpildītāja, es nevarēju savā dzīvoklī iekļūt, un tad nu vērsāmies pie mums piešķirtā izpildītāja, kas arī maksā, un šodien beidzot viss ir beidzies, a tikai mēnesi vēl neko nevaram darīt, jo jātaupa viņas mantas, ko cilvēks aizmirsis, kad pa nakti lavījies prom, labi, ka vēl savus kaķus līdzi paņēmusi. Kā redziet kaķiem bija vesela istaba, kur nokārtoties, smaku caur bildēm nenodot. Bildēs labi variet redzēt, kas mums vēl priekšā, tas ir kapitālais remonts, tāpēc ja jums ir svarīgi savi nervi, sava nauda un īpašums tad neiekrītiet uz šo dāmu, bilde pie klavierēm un uz viņas leduskapja ar.

Life_is_life 09.01.2020

Superlime atslega

A aicis24 09.01.2020

Izskatās,ka viņa ir narkomāne vai alkaholiķe,jo kā tā var nolaist dzīvokli, viss īstākais pritons.

Janis85 09.01.2020

fuj. Viņa ir galvenā sifilisa iznēsātāja.

A Artūrs Dante 10.01.2020

Man dzīvoklis tik traki neizskatījās, kad 17 gados vecāki uz ārzemēm aizbrauca un man bija nedēļas rauts ar draugiem :)

K Klientamnavtaisnība 10.01.2020

Ļoti jūtu Jums līdzi. Ārprāts.

Sveicināti
Lūgšana un ticība tās saimniekam ir daudz vairāk nekā zelts, dimanti vai jebkurš cits dārgakmens. Liktenis mani ir aizkustinājis pie tevis; nevis nejauši, bet jūsu likteni noteikti izsekos kapteinis un visa Visuma saimnieks. Kungs ir gatavs jūs svētīt situācijās, kad tikai viņš var jums palīdzēt saglabāt ticību.
Es šodien ar jums sazinājos, jo ir taisnība, ka mēs viens otru nepazīstam, kas neliedz man izmantot šo žestu. Mans vārds ir Michèl Sauveur PARIENTE, dzimis 1948. gada 17. aprīlī, taču īpaša iemesla dēļ man bija jābūt piedzīvojumu meklētājam, meklējot dārgumus. Mana dzīve ir tikai ilga nopūta, kas aptraipa šo dienu, mana vienīgā vēlēšanās ir nomirt.
Es ļoti baidos, jo ārsts tikko mani informēja, ka manas sliktas veselības dēļ manas dienas ir numurētas.
Tomēr man nav sievas, bērnu vai vecāku, kuriem es varētu mantot, tāpēc es vēlētos jums nodot mantojumu (9 000 000 eiro).
Lai ļautu jums izveidot fondu uz mana vārda
un es arī vēlētos, lai jūs daļu šīs naudas sadalītu nelabvēlīgā situācijā esošiem un vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās. Lūdzu, sazinieties ar mani ar visu savu informāciju, lai sazinātos ar banku, kura kopā ar jums organizēs ziedošanas procedūru.
Es lūdzu jūs izmantot šo dāvanu.
Dievs svētī tevi un dod tev spēku vadīt šo darbu
Michèl Sauveur PARIENTE

O Olav 26.05.2020

Izskatās, ka cilvēks ir slims ar depresiju, ja jau pats var apdzīvot tik antisanitāru vietu. Vai Latvijā ir labdarības organizācijas, kas rūpējas par cilvēkiem ar depresiju?

J Juris Papriks 23.09.2020

Medzes Components IT speciaaliste!