www.sudzibas.lv Līga Laila/ Leonīda Repša Valstī bagātākā skamere

Līga Laila/ Leonīda Repša - Valstī bagātākā skamere

Latvijā ar nopelniem TOP1 SKAMERE. Viņa no manis katru gadu izzog no bankas konta 5000 eiro, caur kādām man nesaprotamām integrācijām, kuras vadāmas no viņas Google konta, kā vārteju izmanto Whatsapp, retāk Telegram. Viņas bezkaunībai nav robežu. Viņa ļoti labi zina, ka viņa tiks atbloķēta saziņai, jo kaut kādu iemeslu dēļ viņai izdodas mani piemuļķot, lai tikai atvērtu vaļā drošības caurumu, kuru tūlīt izmanto. Viņa pielieto mākslīgā intelekta ieročus, kuru mērķis ir mani dezorientēt. Ieročus viņa konfigurēja uz ļoti lielu jaudu, līdz šim man šķita kāda mistika, melnā baznīcas maģija vai kāds kosmisks kubits, bet nē. Viņai uz Latvijas Universitāte izglītības nolūkos ir mājaslapa, tur ir zinātniskās publikācijas par ekoloģiju 2050 un labi paslēptā vietā mākslīgā intelekta integrācijas, kuras palaiž Wish, Geek, Wolt Food un daudz citu agresīvu reklāmu burbuļus telefonā un datorā, viss, kas jādara, jāatbloķē viņu Whatsapp vai jāatbild uz acīmredzami klaji epastu. Viņai nav citu interešu, kā mazgāt seniorus Kuhberg pansionātā.

Speciālās pazīmes:
Līga Brūniņa [slēpt]@gmail.com +49(176)32820033
Dabas skati profila bildēs
Debīli jautājumi katru dienu
Muļķerēšana, targetējot
Pakļaušana dīvainām problēmām
Jebkuras stratēģijas anulēšana caur mākslīgo intelektu.

Viņas ieroci es pats šifrēju kā SDQ, viņas neveiksmju iemesls ir EWS un tā modulis QD.
Sekas ko viņa ir panākušo, viņam man ir anulējusi varbūtību uz Vecrīgu pulksten astoņos vakarā aizbraukt. Tā kā esmu publicējis arī citus, nav ko brīnīties, ka arī šeit ir.