www.sudzibas.lv Lietuvas suni Slimi dzivnieki

Lietuvas suni - Slimi dzivnieki

Gribu brīdināt visus nepērciet no lietuvas suņus no renates atrodas vilna. Viņa tirgo slimus pat bildes redzami slimi suni. Un pēc tam neliekas ne zinis. Viņa tirgo kucēnus jaunākus neka drikst pārdot, pilni ar cerumem un parazītiem un ar veselības problēmām. Viņa tirgo dažādas šķirnes angļu buldogus pārdod kurlus un ar bruku. Mēs suni iegādājamies ar ādas dermatozi. Sludinājuma teksts pārdodu tīršķirnes franču buldoga kucēnus kucēnus, potēts atbilstoši vecumam. Līdz jauniem saimniekiem iespējams nogādāt. Sīkāka informācija pa tālruni. Https: / www.Ss.lv / msg / lv / animals / dogs / bouledogue - francais / cdhel. Htmlhttps: / www.Ss.lv / msg / lv / animals / dogs / bulldog / dxbho. Htmlz. [slēpt]@gmail.com (+370) 60 - 011 - 719

Da

Il ilze 03.02.2016

Si sieviete Renate Versocka kopa ar savu viru tirgo parpirktus no polijas slimus ar iedzimtam slimibam kucenus visam skirnem kuceni tiek vesti no audzetavam kur tiek audzeti ka cukas stallos adrese posu pase nav patiesa tadas nav ta sevi vina pasarga no sekam un ja versities pie vinas ar sudzibu tad sanemsiet draudus no vinas vira,seit varat apskatit no kurienes nak bildes un no kurienes kuceni.

Es Es 12.08.2017

Kamēr būs cilvēki, kuri grib šķirnes suni par mazām naudiņām, tikmēr arī būs tādi, kas " Ražo " šādus suņus. Pircēji paši vainīgi...