www.sudzibas.lv Liepupes vidusskolas Emocionālā vardarbība no skolotāju puses

Liepupes vidusskola - Emocionālā vardarbība no skolotāju puses

Liepupes vidusskolā bērni no skolotāju puses tiek "ielikti kastās".
Tas nozīmē, ka bērnu vērtē pēc viņa vecāku materiālā stāvokļa, reputācijas, kontaktu loka,
vecāko brāļu vai māsu atzīmēm un reputācijas skolā u.c.
Caur šo sadalījumu bērni cieš no emocionāla pazemojuma klases un skolas biedru priekšā.
Skolotāji - vai nu mācieties paši vai vienkārši ejat prom no turienes, kur jūs vairs nederat!

J

S spainiss 15.06.2016

Nekas nav mainījies un izskatās ka nemainīsies, tur ir tādi eksemplāri, ka oi, oi!

R Ritvars 18.06.2016

Priekš tram ir Jūrmalas pilsetas skolu valde domāta kur par šādām lietām sūdzēties. bet informācioja citiem ir noderīga.

а Айя Цорн 18.06.2016

Согласна полностью. Сколу валде. Срочно. И с доказательствами. Видео. Запись диктофона. Сама страдала.

A Andrejs Locāns 11.04.2018

Tu esi idiots. Nav ko vainot skolotājus. Skola ir vieta lai mācītos nevis lai te izplatītu sūdzības ka tagad būs šitais, tagad būs tas. Es nepiekrītu tam ko saka Jānis. Skolotāji ir ieguvuši augstāko izglītību un viņi cenšas palīdzēt skolēniem kuriem ir grūtības ar kādu priekšmetu.