www.sudzibas.lv Liepājas virziens Veselībai kaitīgs ēdiens

Liepājas virziens - Veselībai kaitīgs ēdiens

Nevienam neiesaku apmeklē šo kafejnīcu , kamēr tur nenomainīsies pavārs. Divas reizes pēc kārtas pasniedza galīgi sadegušu cūkas šašļiku. Vakar pusdienās piedevām vēl galīgi aukstu- laikam visu nedēļu bija sildījuši, kamēr galīgi pārogļojies- visu nakti kaklā stāvēja. Kartupeļu frī sāli nebija žēlojuši- pat zobos čirkstēja. Samaksāju 7.4 EUR par porciju , kas sastāvēja no 5 sadegušiem, aukstiem, nesagremojamiem gaļas gabaliem, pārsālītiem kartupeļu frī, etiķī slīcinātiem sīpoliem un vienas tējkarotes bietēm. Negribējās sabojāt ģimenei svētkus, taču vēlāk nožēloju , ka neiemetu oficiantam sejā šo porciju. Sabojāts garastāvoklis un veselība.

G Gardēdis44 13.05.2016

Ļoti daudz esmu tur ēdis, ja neskaita dažus oldskūlīgus salātiņus pie pamatēdiena, ĻOTI GARŠĪGI.