www.sudzibas.lv Liepājas Papīrs Tā profesionāļi nestrādā!!!

Liepājas Papīrs As - Tā profesionāļi nestrādā!!!

Vēlos informēt par Liepājas Papīra Rīgas filiāles neprofesionālo attieksmi pret klientu!

Bija nepieciešams pasūtīt 1 miljonu uzlīmes. Kādas - nav svarīgi.

Sāku komunikāciju ar filiāles vadītāju Līvu.
Lai klients veiktu šāda apjoma pasūtījumu, uzsākot sarunu sākotnēji sagaidu profesionālu attieksmi, izcilu komunikāciju un pasūtījuma norises izklāstu. Pretī nesaņēmu neko no tā, ko nupat uzrakstīju. Vadītāja klusa, nerunīga no kā arī izdarīju secinājumus par visu uzņēmumu kopumā. Uzņēmums nekādā mērā neizraisīja uzticību, lai es šīs miljons uzlīmes pasūtītu tieši Liepājas papīrā, turklāt ienākot birojā recepcijā sēž jauniete, kura pat neuzskatīja par vajadzīgu sasveicināties ar mana vecuma cilvēku.

Atcerieties! Ka administrators un uzņēmuma vadītājs ir uzņēmuma seja! Ja kāds no šiem 2 personāžiem neprot noprezentēt uzņēmumu - tādiem cilvēkiem pie vadības grožiem nav ko darīt!

Atbilde no Liepājas Papīrs Support Pārstāvja atbilde 13.06.2017

Labdien!

Lūdzu, sazinieties ar mani personīgi, lai varu Jums atbildēt uz šo sūdzību - no kāda uzņēmuma esat un ar kādu produktu nācāt. Ar visiem klientiem saprotamies un sastrādājamies ļoti labi, tāpēc gribētu ticēt, ka ir noticis pārpratums.

Ar cieņu,
Līva Krastiņa, uzņēmuma "Liepājas Papīrs" Rīgas filiāles vadītāja.

F

L Līva Krastiņa 12.06.2017

Labdien!

Ar cieņu,
Līva Krastiņa, uzņēmuma "Liepājas Papīrs" Rīgas filiāles vadītāja.