liepajas metalurga poliklinika - nevar sazvanit.

gribu izteikt lielu nepatiku pret liepajas metalurga poliklinikas registraturu darbiniekiem, kas pienem zvanus.divas dinas nevareju sazvanit registraturu, lai pierakstitu bernus pie arsta.tas ir kaut kads arprats.tad nolemu piezvanit galvenajam arstam, uz ko man atbildeja, ka nevar but, ka tur ne viens ne cel klausuli.lai es zvanot vel reiz.es piezvaniju pec 5 minutem, tad beidzot taja gala pacela klausuli!!!kada sagadisanas!ka pec sarunas ar galveno arstu, pec dazam minutem bedzot kads pacela klausuli!!!

D

J JekabsDolkins 25.07.2011

Pilnigi jums piekritu...tagad ne tikai metalurgu registratura...bet vispaar liepajas arsti ta pat negrib stradat bez kukulja!!! sut tik viens pie otra ...jau otro menesi uz slimibas lapas un tik skrienu skrienu pa tiem arstim ...bet neviens pat arsteshanu neuzsaca...pat medikamentus neizrakstija!!! Shausmas !!!

A Agita 18.08.2016

Pilnīgi piekrītu sūdzībai. Arī es biju izmisušās zvanītājas lomā piecas trīs dienas pēc kārtas. Sākumā šķita,ka līnija bojāta,bet tad sapratu,ka reģistratūras darbinieki ļaunprātīgi neceļ klausuli. Man rodas jautājums,ar ko viņas tur nodarbojas,ja ir vai nu aizņemts,vai vispār neceļ???!!!!! Kad nekaunīgi zvanot,tomēr sazvanīju,sekoja atbilde,ka tā atas nevarot būt,ka nevar sazvanīt,sanāk tā,ka es ar šizorfēniju slimoju,vai!!!!! Vienkārši pārbaudīt,pieeja ar mobilo pie reģistratūras,un pamēginiet sazvanīt,tad arī skaidri redzams,ar ko šīš dāmas nodarbojas......Ne ar darba jautājumu risināšanu. TE NAV ALGU JAUTĀJUMS,BET TE JAU IR PRETĪGU CILVĒKU ATTIEKSME,CITAM PRET CITU!!!!

I Ilga Elferte 24.08.2016

Varbūt vienkāršak ir aizbraukt uz vietas un pieteikt, jo cik esmu reizes bijusi reģistratura ir ļoti garas rindas, primārais es uzskatu ir samazināt rindu ar pacientiem, kuriem ir noteikta vizīte jau pie ārsta! Tas ir manas domas!!! Un vienmēr piesakoties pie kāda ārsta, mums ir tiesības piezvanīt viņam un pieteikt sevi, vismaz man tā ir!!!