Liepājas iela 2 (Māras dārzi) - Slikts serviss

Esiet modri īrējot, pērkot dzīvokli- Liepājas ielā 2. ( Māras dārzi)

Māju apsaimnieko Civinity.( Ex Labo namu aģentūra) Drausmīga kompānija, veic ļoti nekvalitatīvi savus darbus.

Mājai visu laiku ir jāveic visādi remonti. Tagad būs vēl papildus izmaksas jumtam, fasādei u.c. Summas ir diezgan lielas pie papildus rēķiniem. Garažā pie katra atkušņa tek. Šo jautājumu gadiem nevar sakārtot.

Auto stāvvietu garažā praktiski nedabūt. Sētā likt nevar- aizlieguma zīmes. Viens kaimiņš no pirmā stāva to veiksmīgi izkārtoja un pats arī ir ļoti nasks uz pašvaldības policijas izsaukšanu, kur uzliks 40,-eur sodu, ja noliksiet sētā auto. Gar pašu žoga maliņu ir rindiņa saspiedusies. Nāksiet mētāt auto apkārt, kur arī aplauzīs spoguļus.

Par koplietošanas apkuri kāpņu telpā bija no katra dzīvokļa 45,-eur un 37,72. Krāpj naudu ārā, kā vien var.

I

Mums Jūrmalā arī ir Civinity apsaimniekošanas kompānija - savus darbus dara labi, it īpaši salīdzinot ar Rīgas namu apsaimniekotājiem. Jā, ir dažas nepilnības, un pat nopietnas, bet tas nav saistītas ar apsaimniekošanu - problēmas ir ar ofisa darbiniekiem.

Par koplietošanas telpu apkuri - mums kāpņu telpu apsilda elektriskais sildītājs, kopējas izmaksas par visu koplietošanas elektroenergiju janvārī - 9 eiro.

Ar stāvvietu, starp citu, problēmu arī nav - stāvvieta nāca kopā ar dzīvokli.

Par to visu jādomā pirms mājokļa pirkšanas.

I Induliss 08.03.2023

Mulsums, ka viņiem ir tik daudz negatīvu sūdzību. https://www.sudzibas.lv/business/civinity/401266