Liepājas centra sākumskola - Izspiešana

Šā gada 15. decembrī skolā bija koncerts, tika aicināti bērni ar vecākiem.Atnācām vissa ģimene.Pie ieejas koridorā tika organizēta akcija pret ziedojumiem iegādāties dažādas lietiņas: svečturus,enģelīšus,apgleznotus papīra maisiņus un citas bērnu atnestas, ziedotas mantiņas.Mana meita vēlējās iegādāties pret ziedojumiem kādu svečturīti.Viņa ziedojumu kastītē iemeta savus 0.20 centus, taču saņēma nesaudzīgu nosodījumu no vakara maiņas dežurantes, pavecākas kundzītes ar sirmiem matiem un copes-matu sakārtojumu.,,Vai tad ar to būs diezgan? Šeit taču bērni ir ieguldījuši lielu darbu!''Uz ko mēs ar sievu reağējām automātiski nolikām atpakaļ meitas izvēlēto svečturi, atstājām ziedojumus un gājām uz ğerbtuvi pēc mēteļiem,sağērbām bērnus un devāmies mājās.Šādu pavērsienu negaidīju no skolas tehniskās darbinieces.Vai tad jāizspiež no bērna? Tāda izturēšanos pret bērniem ir normāla izglītības iestādēs?Vai tad ziedot nevar katrs cik vēlas?