"Liepa", sociālās aprūpes pansionāts - Плохой уход.Обман

3 месяца назад мы определили бабушку в пансионат.Считались малоимущими.За месяц прибывания в пансионате мы ничего не платили и только пенсия перечислялась на счёт пансионата.Когда говорили с главным социальным работником пансионата и подписывали договор мы сказали что в случае смерти мы хотим кремировать тело,и услугами той фирмы ,которая сотрудничает с пансионатом мы пользоваться не будем и сами решим эту проблему.В ДОГОВОРЕ ПРО СЛУЧАЙ СМЕРТИ НИЧЕГО НЕ СКАЗАНО!А ведь это пансионат и люди там умирают часто.Уход был терпимым,но когда один раз мы навестили её,точнее хотели навестить,нас не пустили(хотя мы родственники),говоря,что у них карантин(грипп).Мы отдали гостинцы,а через минут 5,позвонили и сказали что бабушка умерла.Когда мы,через 2 часа приехали со всеми документами из банка(их надо было срочно привезти),тела уже не было.Они отдали тело той фирмы с ккоторой они сотрудничали.Без нашего ведома.
Оказывается бабушка умерла 5 часов назад до нашего прихода!!!
Сразу нам не сообщили,а если бы не пришли в этот день,когда бы нам сказали?!
Сотрудники там ходят пьяные!(когда ездили разбираться ,то от медсестры пахло алкоголем.
У бабушки был инсульт и нам не позвонили и не сказали,и целую неделю она лежала и умерала
Чтобы тебе вовремя звонили и говорили об ухудшениях родственника,надо давать взятки социальным работникам.
Вот так.А пансионат считается оджним из лучших пансионатов в Риге.

K

M milumdurnums 01.11.2012

Izlasot so tekstu es kaut kur piekritu, kaut kur ne.
Es pati stradaju saja iestade un varu pateikt, ka tik tiesam pastav iespeja, ka nepazino radiniekiem, JO ... kadri mainas katru menesi. Attieksme no vadibas puses ir korekta, nesudzos. Bet ir sadi tadi darbinieki, kas neienem augstu amatu sai iestade, bet ir iedomajusies, ka vini ir baigie prieksnieki (ka piemeru var minet saimniecibas dalas vaditaju) un tadu cilveku del muk prom labi darbinieki.
Ar darbu tu netiec gala, jo uz trim aprupetajam (labi, ja vispar pec grafika iznak 3 aprupetajas uz darbu) ir 70 cilveki, katru vajag apcubinat, paglastit, parunat un uzklausit. Reali nepietiek ne fiziska speka ne garigas nostajas. Nakti tu vispar uz visiem siem cilvekiem esi viens pats, ne masinas, ne sarga...
Pielauju domu, ka nepazinoja radiniekiem, jo kadri mainas, netiek novadita intstrukcija par to, ka mums ka darbiniekiem jarikojas konkretas situacijas, tikai parakstamies visos oficialajos zurnalos. Ari savadak mes nevaram rikoties, ka tikai saukt so firmu ara, kura aizved mirusos, jo tada nu ir ta kartiba saja iestade.
Par kukuliem mes vispar varam aizmirst, aprupetajam nav tiesibas nemt ne naudu, ne sokoladi. Un es personigi neesmu redzejusi, ka kada no man pazistamam aprupetajam butu nemusi kukuli.
Nu tas, ka prieksnieku ir vairak ka darisanas un katrs ieved savu kartibu un beigas, kartibas nav nekadas - tam es piekritu. Ari es ka darbinieks nespeju kvalitativi pildit savus pienakumus, ja pret mani izturas ka pret suni!!!

A adri 01.11.2012

Izklausās tā it kā cilvēks nomira un neviens to nepamanīja, tikai nododot cienastu atrod mirušu cilvēku. Drausmīgi. Kāpēc pansionātos nepieņem vairāk darbinieku? Protams, Labklājības Ministrijai labāk jāiztērē nauda stulbās grāmatās!

M melkaja22 23.11.2012

Dotā brīdī pansionātā strādā diezgan daudz darbinieku. Bet es tiešām ceru uz Ministru kabinetu vai valdību, kas dotā brīdī izskata jautājumu par konkrētas izglītības ieviešanu pansionātā strādājošiem. Es strādāju šajā iestādē un varu pateikt, ka personīgi saskāros ar situāciju, kad bija jāaizrāda aprūpētājam par konkrētu darbu - klientam jāizķemmē mati un jānomaina mutes dvielis. Ko jūs? Par tādiem pienākumiem neviens neko nav dzirdējis. Tāda sajūta, ka šai iestādē aprūpētāji tiek meklēti tikai tāpēc, lai izdalītu ēdienreizēs ēdienu un nomainītu pamperi...

C cilvēks no malas.... 09.10.2013

Šajā iestādē man deva neilgu laiku pastrādāt, tāpēc, ka esmu pārāk apķērīga, izveicīga, akurāta un gudra sieviete, un redzēju arī TO KO NEVAJADZĒJA REDZĒT...Pats par sevi saprotams, ka tāds darbinieks nav šeit vēlams.Tāpēc ātri atrada ieganstu, lai mani atlaistu. Šeit labprātāk pieņem darbiniekus, kam gan garšo alkohols...un arī tādus/respektīvi nekādus..., jo tie mazāk redz visas iekšējās nekārtības un... klusē. Šajā iestādē baidās no diplomētiem, gudriem darbiniekiem...Ar to jau Jūs visi saprotat, KĀPĒC...
Šeit KADRI patiesi ļoti mainās!
Ir teiciens: zivs pūst no galvas..., Tā arī ir!
Pēc šeit redzētā un dzirdētā, es nevienam neieteiktu vest savus tuviniekus uz aprūpes centru "Liepa" ( pretī Imantas stacijai), šeit Jūs neiegūsiet nepieciešamo aprūpi tuviniekam. Šeit tās vienkārši nav!
Es nekad nevestu savu tuvinieku tur kur mīt utis, blaktis u.t.t. ...Attieksme pret veciem ļautiņiem šeit slikta, nav pietiekama medicīniskā aprūpe, slikta ēdināšana, vecie ļaudis dzīvo bada sajūtā un izsalkumā, gan arī aukstumā...

V Vera333 16.02.2018

Pilnigi piekritu!

Un vel tagad tur rapo blaktis un prusaki... pilnigs arprats, tur ir pilnigais bardaks un galvenai medmasai vispar jau jabut pensija, vai pashai jau klut par pansionata klientu :) Tai medmasai neka cilveciska nav , nekada gadijuma nevediet tur savus tuviniekus. Un ari ja komercklientiem jamaksa tik daudz naudas...tad ziniet, labak jau panemt kadu aukliti vai atrast kadu citu pansionatu. Par "Liepu" pat nedomajiet!

M marina mizane 21.10.2016

Labdien ,es piekritu siem ,komentariem,,esmu bijusais darbinieks si pansionata,attieksme ,gan pret iedzivotajiem,gan pret stradniekiem ,ka pret suniem , es neiesaku jums vest savus radiniekus, tur censas,lai atrak briva vieta nakosiem iemitniekiem, jo mirstiba loti liela.

F Flavia 07.06.2017

Izskatās, ka nekas īpaši nav mainījies. Attiecība uz karantīnu - ok, es piekrītu, ka ziemas periodā jāievēro šādi pasākumi, bet, kad mūs 3 nedēļas nelaida pie tikko ievietotas vecmāmiņas, mēs bijām šokā. Pēc tām 3 nedēļām beidzot tikām pie viņas - viņa jau pārvietota citā palātā. Tā pārvietošana notiek pilnīgi haotiski, nevar saprast, uz kāda pamata. Otrkārt, tur ir netīrs. Tagad ir, ar ko salīdzināt - Ozolnieki, kur viss ir tīrs, sakopts, smuks. "Liepās" netīrība, smakas. Jā, viņi tīra kaut ko, cenšas, bet, manuprāt, vadība vai nu par vāju, vai arī tur kaut kādi citi iemesli tam nenormālajam bardakam. Sanitārītes/māsiņas kopumā jaukas, bet dažās nodaļās acīmredzami - dzer. Tādas kā no ielas paņemtas. Un attieksme kā kuru reizi - cita ļoti cenšas izdabāt, bet citu reizi atnāc - tava vecmamma netīra, gulta nesakopta, ūdens nav, kaut kāds kārtējais remonts notiek. Jā, tie remonti - mēnesi, ja ne vairāk, durvis mainīja, tādēļ vecmammu kārtējo reizi pārcēla uz citu nodaļu, kur bija prusaki un mūždien nebija vai nu karstā ūdens, vai nekāda ūdens. Tās telpas visumā raud pēc remonta. Ozolniekos šajā ziņā viss tik smuki!

D dinoz12 01.01.2018

par Liepu neko nevaru teikt, bet par Mežciemu gan - vairāk vai mazāk tīrs ir, smakas parasti nejūt, dzer tikai daži no aprūpētājiem. Medmāsas it kā strādā. Virsmāsa - tā nevis sniedz patiesu informāciju, bet acīs skatīdamās melo. Direktors uz āru raida skaidru sirdsšķīstu skatienu un vārdus, bet patiesībā izdibina veco ļaužu finansiālo stāvokli, radu skaitu un atbalsta veco ļaužu sanaidošanu ar radiniekiem. Aprūpētāji dara tieši 2 lietas - atved ēdienu un nomaina pamperus. Viss. Nekas cits kā regulāra viņu klačošanās savā istabiņā nav dzirdēts. Tiklīdz kā mēģini risināt vecīša lietas un aizstāvēt vecīti pret pansionāta neizdarību - tā uzreiz tiec ierindots kašķīgo sarakstā un uz tevi pilnīgi viss personāls skatās šķībi un vairs negrib runāt un risināt elementāras lietas. Vēl ir visādi tur darbinieki kuri kaut ko dara. Līdz šim ticēju, ka dara no sirds un atbilstoši saviem pienākumiem. Šodien teikšu - vairs neticu! (pārāk daudz visādu sīku neuzrakstāmu nianšu) Tā ka, ja ievietojiet savus radus tādās iestādēs - skataties uz nagiem, ko un kā dara viss personāls. Jo viņu vārdiem nevar ticēt! Ja var - atstājiet vecīti mājās (taču labi zinu ko nozīmē bezizeja :(.)

vadība nepienem darbiniekus .jo vini.. izaze cilvekus. es atnacu uz darbu uz šo pansionatu. es nostradaju tikai 10H.
Un tad es redzeju ka apkart pansionatai ieksa telpa palatos ir loti daudz tarakanu un klapi.
un kad gaju Rakstit atlugumu.man solija šaja ned.laika ieskaitis naudinu. beigas izradas ka vini izmeta atlugumu manu. un neskaitijos ka es tur nostradaju. teica vel ka pirma diena ir macisot.
murgs kkads
. un vel Klientu palatos atrodas tarakani lieli. un vini ed maizi klientu. un ja saindesies.. Es uz so pansionatu nemuzam nevedisu vecakus... par SO PANSIONATU. ES DOTU ATZIMI 000

H Haus 25.02.2019

bet atvainojiet aprūpētājiem alga ir šodien TIKAI 430 , BEZ JEBKĀDĀM PIEMAKSAM..MINUS nodokli...cik uz rokas ? Rīgā tikai pat minimālo algu iet uz darbu...un kāda vecuma pensijā būs aprūpētājiem ar darbu stāžu, piemēram, 35 gadi ? ZINĀT ? ...ne vairāk, ka 200 eiro !
Kādu darbu kvalitāte Jūs gaidāt ?

V Vera333 21.10.2019

JA JŪS MĪLAT UN CIENĀT SAVUS RADINIEKUS UN TUVINIEKUS - NEKAAAD NEVEDIET UZ SAC "LIEPU" !
Vairs nav ko teikt. Viens negatīvs un šausmas

S Sūdzība098 08.10.2022

Šausmīgs pansionāts.. nepamanīja , ka cilvēkam insults, negribēja saukt ātro medicīnisko palīdzību, radiniekiem burtiski jāizlūdzās! Apmeklējuma laikā cilveks izdzer 1.5l ūdens, tātad dzert arī nedod. Ar i siltu nogulēja 4 dienas.. bezatbildība! Nepatīkama vadītāja, medmāsa atteica, ka ,,ātros,, nesauks, jo dabūšot ,,pa galvu,, no dakteres. Mans tētis nomira! Varbūt būtu viss beidzies savādāk, ja būtu laicīgi izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība! Ceru, ka viss nāks atpakaļ šiem ,,lieliskiem,, cilvēkiem.