Lienīte Eglīte - Krāpšana

Pēc nodarbības atcelšanas, bija sarunāts ar instruktori Lienīti Oliņu, tagad jau Eglīti norunāt pārceltās nodarbības laiku vairāk skatoties uz viņas grafiku, kad būtu brīvāks. Bet problēma sākās tajā, ka šo laiku nekad negribēja sarunāt un kad tuvojās eksāmens, speciāli jautāju, kad nu varētu to vienu pārcelto nodarbību saņemt, jo samaksāts jau bija. Gala rezultātā nodarbība tika piedāvāta nākamajā dienā, kad nespēju to realizēt, jo bija darbs. Tad nu atstāju šai nejaukajai dāmai 20€ savas naudas. Un aizgāju ar dusmām un ne pārliecinātību par sevi eksāmenā, jo pat veiksmi nenovēlēja vai kādus citus vārdus. Pat ne uz redzēšanos.
Nevienam neiesaku šo raganu, kura prasa no tevis 50+ braukšanas un papildus paņem 20€ par nenotikušu braukšanu. Paldies instruktorei, kura man iedzina riebumu pret braukšanu!

ģ Ģints Ozoliņš 09.07.2018

Sākumā viss likās labi. Man tika viss skaidrots un mācīts, attieksme pret mani bija laba. Beigās kad jau bija pagājis kāds laiciņš, viņa sāka rādīt savu īsto dabu. Ar laiku viņa kļuva negatīva un ļoti pedantiska pret mani, man zuda motivācija mācīties pie viņas tāpēc ka uz manis tika bļauts un teikts ka būs jāatgriežas uz mālu ielu. Arī par manām kļūdām ar riebumu smējās. Visu laiku pārmeta, ka man izaugsme braukšanā nenotiek, jo netiek pietiekami daudz brakšanas ņemtas, bet pati beigu beigās man piedāvā arī vienu reizi divās nedēļās ņemt to braukšanu, tāpēc arī neizprotu to loģiku. Visu laiku domāju ka esmu no cilvēkiem, kuriem lēni viss iet un būs jāņem vairāk braukšanu lai noliktu tos eksāmenus, bet kad pienāca 2 nedēļas pirms csdd teroijas termiņa beigām, tad sapratu, ka kautkas jāmaina, un es nomainīju instruktoru. Pie jaunā instruktora otrajā braukšanā pateica, ka droši varu nolikt csdd eksāmenu. Un arī beigu beigās noliktu visu. Ja es būtu palicis pie Lienītes Eglītes tad 100% viņa mani nelaistu uz autoskolas eksāmenu. Patiešām neiesaku šo instruktori, slikti skaidro kļūdas, un vispārējā mācīšasnas metodika ir pavirša.

I Ilze 07.02.2019

Pie Lienītes Oliņas (tagad Eglītes) mācījos pirms pāris gadiem. Un viņa bija mans pirmais instruktors- naudas pumpis!
Visu laiku naudu bija jāmaksā uz priekšu. Nemācīja NEKO! 13 stundas pavadīju braucot pie Dzintara, kamēr viņa man stāstīja, kā viņas drugāns- policists esot šamo mājās no ballītēm vilcis.
Kad saslima bērns, informēju dienu iepriekš, kā to pieprasa skolas normatīvi. Taču Lienītei bija poh: esot jāmaksā par nenotikušo mācību.
Kad teicu, lai atgriež naudu (200 iemaksātos uz priekšu EUR!), ka netaisos mācības turpināt, sākās visādas runas: zini, cik man no tās naudas vēl nodokļos jānomaksā?! Utt.
Es biju šokā, ka viņa no manas iemaksātās naudas vēl atvilkšot kaut kādus nodokļus!
Beigu beigās kaut kādu summu atpakaļ dabūju un man pat nebija svarīgi, cik! Galvenais bija tikt vaļà no tās naudu pumpējošās psihopātes par kuru labas atsauksmes raksta tikai viņas meitas un paziņas!
Aizgāju pie Aijas Sniķeres un noliku tiesības tikai ar skolas obligātajām braukšanā man, bet Oliņu nekad un nemūžam neaizmirsīšu!

B Baltegle 14.05.2019

Varu tikai pievienoties atsauksmēm.
Pirms 5 gadiem mācījos pie Lienītes.
Kopumā jau iemācija visus pamatus, bet tas viss
tika vilkts tādā garumā...
Nodarbībās regulāri stāstīja par
savu privāto dzīvi, vīriešiem u.tt., tikai ne par braukšanu. Beigās aizgāju pie cita instruktora.
Otrreiz nekad neietu pie viņas mācīties...

ķ Ķirbis2000 19.11.2020

Piekrītu, ka stāsta par savu privāto dzīvi un vīriešiem, nekas nav mainijies pa šo laiku. Tā vietā, lai mācītu braukt, lielu daļu laika pavada savā telefonā - sarakstoties un ķiķinot pie sevis.
ŠAUSMAS!
Neiesaku!

J Jāniseee 20.11.2020

Piekrìtu augsták minètajam.
Śķiet ka darba devèjam vienalga kádi darbinieki pie viña strádà.
Mustangs autoskola ir zaudèjusi savu kvalitàti.