Liene Jaunžeikare un Studija Veido Sevi SIA - Krāpšana

Kundze, veiksmīgi nolīga darbiniekus studijas remontarbu veikšanai, diemžēl nekāds dokuments par darba veikšanu netika sastādīts. Protams, tā ir darbinieku pašu vaina, bet tomēr, tas tik pat daudz izsaka arī par uzņēmumu. Pēc remontdarbu beigšanas par padarīto darbu nenotika atbilstoša samaksa, aizbildinoties, ka nepareizi tika saprasta samaksas vienošanās. Tā pat arī netika segtas materiālu izmaksas, kas tika iegādātas no darbinieku maciņa ar norunu, ka tās tiks segtas pēc padarītā darba. Mēģinot rast kompromisu, darbinieku sociālo tīklu profili un telefonu numuri tika bloķēti. Kā arī, turpmākai konflikta risināšanai, tika iedots pazīstama policista numurs. Diemzēl likuma ziņā šajā situācijā darbinieki ir bezspēcīgi, bet vēlamies brīdināt par dāmas cinisko rīcību, un saskarsmes gadījumā padomāt divreiz, vai nevēlaties, lai kas līdzīgs notiek arī ar Jums. Kā arī, rosinām, apdomāt savu bērnu saskarsmi ar tādu personu, dodot tos skolot bezatbildīgai un cieņu nezinošai kundzei.

T tainsīgatiesa 16.03.2021

Ziņojiet Valsts policijai un Darba inspekcijai