www.sudzibas.lv Liena SIA Krāpnieki, uzmetēji

Liena SIA - Krāpnieki, uzmetēji

SIA Liena, ir uzmetēju kantoris, viņi nemaksā algas un komandējumā naudu! Firma ir pārdota citam cilvēkam tipa, kurš neko nezin, Grigorijs Fjodorovs, kurs uzmet uz algas visu laiku melo par naudu izmaksu! Viņš uztaisa jums darba līgumu, par 500€ oficiāli bet, pārējo jūs tipa saņemsiet ka komandējumu naudu, bet ka būs laiks maksāt naudu, tad Sakas problēmas, vai stāsta pasakas tipa, es jau samaksāju, vai tūlīt būs pārskatījums, un citas melošanas, pēc kāda laika vispār runa ka jau visu jau ir samaksa jums, oficiālu dalu, un par komandēju naudu, viņš neko nezin! Vienkārši uzmeta! Darbojas uz firmu, else logistik, kurie viņam maksa naudu, bet viņš uzmet savus autovadītājus uz naudu! Daudz cilvēku jau uzmeta, Grigorijs Fjodorovs, no SIA Liena, būsiet uzmanīgi!

T

A andeys andreys 31.12.2022

tas grigorijs uzmet uz naudu. vinam ir atsist nahj galvu