www.sudzibas.lv Lielvarde.lv Par macitaja nekompetenci, nirgašanos. Stulbu un aizvainojošu sms sūtīšanu, baznīcas apmeklētajiem

Lielvarde.lv - Par macitaja nekompetenci, nirgašanos. Stulbu un aizvainojošu sms sūtīšanu, baznīcas apmeklētajiem

Par katoļu macitāja Andris Solims nekompetenci, ņirgāšanos, stulbu un aizvainojošu sms sūtīšanu, baznīcas apmeklētajiem. Kas neiet uz baznīcu covid 19 aizlieguma laika. Lielākai daļai apmeklētājas ir 70-80 pari gadu. Viņam nau kauns apvainot viņas. Viņas tika sūdzējušas par viņu, bet neko baznīca nedara. Jo viņam ir augstākstāvoši radi baznīca. Papildus pieliku sms ko viņš sūtīja.

Vagons Komā 03.08.2020

Nu vismaz dzīve interesantāka. Bet dēļ tādiem rupjiem un uzmanīcgiem mācītājiem cilvēki jau baznīcu pamet.

V Valdis Murzins 03.08.2020

Nu ja, nauda macitajam aptrukas un tapec ta aicina uz baznicu

Vagons Komā 03.08.2020

Muļķis, jo tă tikai samazinās cilvēku skaitu

V Valdis Murzins 06.08.2020

Jaunatne jau sen neiet uz to baznicu, palikusas tik vecas tantinas kas nevar aiziet citur.

Džozefīne 03.08.2020

Nav jau zināms, no kā patiesībā ir tā īsziņa sūtīta.

V Valdis Murzins 06.08.2020

No macitaja Lielvardes vina nau izdzesta no Omes telefona ja kas.

B Beatrise Rozenberga 07.08.2020

sūdziet tiesā par goda un cieņas aizskaršanu ! jums ir sms vai vairākas., reāls pierādījums.