Lielbornes muižas viesnīca - Slikts serviss

Neiesaku apmeklēt augšminēto viesnīcu. Pakalpojums – nu nekāds. Mājas lapā Skaisti un smuki aprakstīti/attēloti viesnīcas numuriņi, tiek piedāvātas dažādas izklaides opcijas.
Bet reāli dzīvē nekā no tā nav. Visapkārt parkā totāla nesakoptības un nepabeigtības gaisotne. Cenas viesnīcā 4-u zvaigžnu līmenī, bet istabā logs krīt arā, jo tas ir no 18 gs. , dušā ūdens jātecina pusstundu, lai sāktu padot silto ūdeni, numuriņs – totāls bezgaumības kalngals – blakus ampīra mēbelēm iespraucies lēts ēdnīcas bleķa galds. Izskatās, ka apsaimniekotājiem ir aptrūkušās tapetes, jo tās pietika tikai pusei no vienas sienas. Trepes drausmīgā stāvoklī, liekas tūlīt sabruks. Saimniekiem acīs spīd dolārzīmes, jo par pāris kotletēm vienam cilvēkam paprasīja 15 eur.
Nevar salīdzināt ar jaukajām un cenās daudz draudzīgākajām viesnīcām alūksnē (benevilla u. C.) , vai turpat Sventes muižā.

Atbilde no Lielbornes muiža Support Pārstāvja atbilde 19.08.2021

Laba diena,

Mums ļoti žēl, ka uzturēšanās pie mums jums nav nesusi pozitīvas atpūtas sajūtu, mūsuprāt, esam snieguši mājas lapā īstenībai atbilstošu informāciju un arī fotogrāfijas. Sākot ar informāciju par jūsu numuriņu, kur attēlos ir redzams aprakstītais interjers un tapešu esamība tikai uz daļas no sienas bija mūsu veids, kā atdalīt telpas guļamzonu, kurā ir tapetes no atpūtas zonas. Jūsu ērtībām pēc citu klientu ieteikuma, sākotnēji esošais galdiņš ir ticis nomainīts pret minēto skārda galdu (atļaušos minēt, ka tas ir speciāli sūtīts Itāļu ražojuma galds, kas nav domāts virtuvēm, bet gan kā ēdamgalds. Interjeros plaši tiek pielietots koka un metāla apvienojums, jo piemeklēt identiskus un saderīgus antīkus priekšmetus bieži vien ir gandrīz neiespējami, bet arī tā ir gaumes lieta). Jā, ēka ir saglabāti vēsturiskie logi, kur vien iespējams, arī vēsturiskās logu vērtnes, kuras regulāri tiek pielabotas un iespēju robežās restaurētas. Tai pat laikā vēsturiskās muižas laiku kāpnes ir mūsu ēkas viena no rotām, jā, tās ir senas, bet jūsu uztraukumam par to izturību šobrīd nav pamata. Nav izprotams par kādām papildu aktivitātēm, kuras nav bijušas pieejams, iet runa, jo visas aktivitātes, kas mums ir minētas mājas lapā ir pieejamas, protams, vasaras sezonā nepiedāvājam slēpošanu vai izbraukšanu ar kvadracikla kamanām, bet sezonāli viss ir pieejams. Arī parka un tā takas apraksti atbilst patiesībai, pie mums nav nedz franču dārzu, nedz bruģētu celiņu, bet pastaigu taka ar minēto infrastruktūru, kura tiek atjaunota atbilstoši vēsturiskām liecībām, kas ne vienmēr atbilst mūsdienu cerībām, kaut cenšamies apvienot vēsturisko ar moderno. Un visbeidzot, redzot uzrakstu slikts serviss, man ir jāsaka, ka esmu personīgi pārliecināta, ka Jūs saņēmāt no manis personalizētu, laipnu servisu, es personīgi pasniedzu jums vakariņas, kurās ietilpa medījuma gaļas kotletes ar piedevām, salātiem, dārzņiem un ūdeni, kas tika pasniegtas uz servēta galda un noteikti pārliecinājos, ka jūs esat paēduši, jā, šī personāizētā vakariņu pakalpojuma cena ir 15 EUR no personas.
Mūsu cenas ir publiski pieejamas un to veidošanās katram uzņēmuma ir savādāka, iespējams, ka kādā pat 5* viesnīcā var saņemt lētāku ēdienu, bet pie mums mēs ar katru klientu strādājam personīgi un veltam laiku, arī jums, cerot, ka esat atbraukuši uz dabas parku DAugavas loku pēc malka dabas, kā arī baudīt ēdienu, kas gatavots no labākajām pieejamajām izejvielām personīgi jums.

AR cieņu,
Nora