Lielais prospekts 59-3, Dzivoklja īpašniece Gunta - Slikts serviss

Biju noruna, ka no Guntas ņemu dzīvokli uz mēnesi no 05.07.2020. Pa 300€+ rēkjini+-20€. Bet jau mēneša beigās viņa sāka čīkstēt, ka jāizvācas un noteica lai sāku tīrīt dzīvokli. It kā es visu laiku to nebūtu darījusi un dzīvoklis būtu bardakā. Bet kad es ievācos - dzīvoklī grīdas bija melnas, visur putekli, duša briesmīgi netīra un pīts nedarbojās. Plīti viņa saorganizēja tikai pēc 2 nedēļām, kura vienalga lāgā negāja. Dzīvokli tīrīju līdz 2 naktī, lai varētu dzīvot, kā nākas ar mazu bērnu. Kad ieteicos par to, ka tā bija, viņa man sāka lasīt morāli, ka dzīvoklis iet pa 40-60€ naktī bla bla bla, bet es viņai atbildēju, ka nekad atlaidi neprasīju. Piezvanīju Guntai vai ir dzīvoklis un pa cik, viņa pati nosauca cenu.
Vienu rītu dzirdu, ka no tualetes nāk tekoša ūdens skaņa. Ieeju, skatos - grīda pludo. Zvanīt Guntai un saku problēmu. Viņa Saka, lai ieeju blakus dzīvoklī, ka tur esot meistars. Labi, ok.
Tā nu dabūju izvākties pirms paredzētā datuma-02.08.2020 - vinjai braucot viesi no Rīgas. Tas nekas, bija norunāts 05.08.2020. Dzīvokli nodevu tīru un kārtīgu, ka vinjai vārdu nebija, kad nāca pārbaudīt. Uzprasīja 50€, tas it kā esot pa reekjiniem un par to, ka bija jāsauc meistars, par plīti un tekošo ūdeni vannas istabā uz grīdas. Par rēkjiniem saprotu, bet kur ir mana vaina, ka plīts viņai jāpērk jauna un ka ūdens tek uz grīdas? Ne jau es to ūdeni salēju uz grīdas un pīts nedarbojās jau, kad ievācos!
Mīljie cilvēks nesabojājiet sev brīvdienas un neīrējiet no šīs kundzes Sophia Apartment vai kāda citus viņas īpašumus - jūs vienkārši sagādāsiet sev nepatīkamus brīžus.

Zelda 23.08.2020

Noteikti varēji nemaksāt to naudu par remontiem, bet gan jau to izdarīji.

4 49cent 23.08.2020

Ceru, ka par plīti un ūdeni nemaksāji, tas nav tavs pienākums, viņai vēl tev vajadzētu piemaksāt par izberzto dzīvokli.

Vagons Komā 24.08.2020

300 eiro par grauztu?

L Luīze 2018 24.08.2020

Vai ne? Un tāda krāpšana! Bildēs izskatās savādāk! Un ja cilvēks ir jau samaksājis no tālienes un ierodas un vairs nav Kur likties