Lielais Kebab + Frī Kartupeļi - Pārtikas kvalitāte

Gaidīšanas laiks bija 10 minūtes, diviem lielajiem Kebabiem ar frī kartupeļiem līdzi ņemšanai.
Sagaidod tās 10minūtes saņemu visu iepakotu un devos uz mājpusi.
Izņemot ārā jutu ka maisiņš ir slapjš jo tur bija eļļa iekšā salijusi no frī kartupeļiem kuri daļeji vel bija jēli un pilnīgi izspiežami no eļļas (pretīgi).
Tā kā bija pirmā reize ēdod tajā ēstuvē, negribēju sūdzības rakstīt.
Ēdod Kebabu sapratu ka no tā neizvairīties - Sīpola "šķēlītēm" klāt daļeji miza, mērce kuru man teica ka likšot vidējasu ir uzlikta parastā salātu mērce kuru arī lietoja reiz Delano Picērija Latvijā (tāda roza / balta mērce).
Gaļa bija jauktā ņemta (gyros lielopu un vistas). Lielopu gabali bija apdeguši un daļeji cieti. Vistas gabali bija jēli.

Pretīgākais bija izvilkt matu no kebaba un kaula vai kkā tml. gabalu kurš bija ciets.

Kopsavilkums - neiesaku NEVIENAM iet uz turieni jo apkalpošana ir lēna, ēdiens ir negaršīgs un nauda maksāja gandrīz 6 lati pār ēdienu kuru MAN nācās atdod mistkastei.

ar cieņu. Anonyms Marijas ielā

A Anonyms 06.08.2011

Aizmirsu piebilst, tas ir Sultan Kebabs uz marijas ielas stūri ar Avotu ielu!
Neticat, apmeklējiet un izbaudied paši.

S Sveta 06.08.2011

это уж точно, сейчас там гадость, а не кебабы, где-то читала, что их прежний повар ушёл, поэтому так стало.

R Rubenis 06.08.2011

Блюеееееееееееее!!!

J jackel 06.08.2011

Sultana kebabs ir visgaršīgākais fast food visā Rīgā, vismaz tas, kas nopērkams Kr.Barona ielas ieskrietuvītē.. Ja kāds kaut ko ir nopircis ar atlaižu kuponiņu - pats vainīgs, ja kāds kaut ko ir lasījis, bet pats pat tuvu nav bijis - arī lai nesprēgā! Aizejiet un nogaršojiet ta pa īstam, bez "Pērkam Kopā" atlaidītes - pa velti nav pat siers peļu slazdā...

M maize 06.08.2011

Šo rakstu ir rakstījis kāds konkurents, vai arī pārdevējam būsi ko sliktu izdarījis :D Jo Sultan kebabs ir garšīgākais kebabs, ko esmu ēdusi. Gaļa tajā ir nenormāli daudz un labi izcepta, frī bija pat garšīgāki nekā MC donaldā, kas parasti ir retums citās ēstuvēs, man kebabānebija ne matu, ne sīpolu mizu un nekas cits no pieminētā. Vienīgi izlejamā Cola bija bez gāzes, lai gan man domāt, ka toreiz bija kaut kas noticis ar aparātu.

V Varbūt 06.08.2011

Varbūt sūdzības autoram kebabu vietā trāpījās pīļu mēsli un pupu mizas?

R ruksis 06.08.2011

Mees ar eedaam par kuponu shajaa eestuvee - bija ljoti garshiigi :) Varbuut suudziibas autoram vienk. nepaveicaas...

P pepe 07.08.2011

пропали с улиц кошки и собаки

Z Zane 08.08.2011

Kupons nenozīmē - par brīvu, jo par to jau ir veikta priekšapmaksa. Ar atlaižu kuponu palīdzību uzņēmējiem ir iespēja parādīt, cik viņi labi un pievinlināt klientu, kurš, ja tam vienureiz viss patiks, nāks atkal un atkal. Daudzi kuponu piedāvātāji tomēr laikam domā, ka tā var būt haltūra un iziet tikai uz 1x peļņu. Paši vainīgi. Par sevis pozitīvu parādīšanu vajadzētu īpaši piedomāt ne tikai kebabu gatavotājiem, bet arī frizieriem, masieriem u.c. preču un pakalpojumu piedāvātājiem. Pēc nopirkto kuponu skaita arī var redzēt, kur cilvēki necer uz kvalitāti un kas ir iecienitas vietas.

B bite 10.08.2011

taisiet paši

E Es 13.08.2011

Vakar nopirku apdegušu melnu un aukstu kebabu (gaļa) tieši šajā pat vietā un bez jebkāda kupona! Ipašniekam ir jābūt pilnīgam muļķim, lai tirgotu kuponus, kas piesaista klientu, pretī dodot nekvalitatīvu produktu, kas nodrošinās, ka klients nenāks te vairs nekad mūžā ēst!

T ToEs 13.08.2011

Tu neiesi, bet desmitiem tūkstošu muļķu, kuri nav tos gardumus nobaudījuši, tomēr apmeklēs to zabegalovku.