Liela Autoskola - Procenti

Neticiet kad saka, ka var mācīties uz kredīta...ir tā, ka piedāvā jau - bet ar dubultīgu uzcenojumu, un papīru kalni, beigās tāpat par visu dabūju maksāt skaidrā naudā, un 2 reizes vairšk kĀ citi ..Slauc, ups kā slauc !

S Sashka 10.06.2011

Mums tās lielās autoskolas filiālē nācās sēdēt uz 1.klases skolēnu krēsliņiem, varat iedomāties ? Tas viss notiek vispārizglītojošā skolā, 1.klases telpā :), ne ceļa zīmju, nekā, absolūti nekā !!! Pasniedzēja izsakās nesaprotami, vobšem sajūta kā bērnudārzā, visapkārt bērnu zīmējumi, rokdarbiņi, a par automašīnām un ceļu zīmēm mēs tikai pasapņojām - jo pasniedzēja tā arī teica- iedomājaties ceļa zīmi tādu un tādu, radās iespaids jau ka viņai pašai jau arī nav lielas saprašanas ...taču visi draudzīgi lasījām grāmatiņu, lapaspuses numuru viņa prata nosaukt ! Vēl nav kauns tai skolao lielīties - LIELĀKĀ, parēkt gribās - diletanti !!!