www.sudzibas.lv Lidot.lv melīga reklāma, slikts serviss

Lidot.lv - melīga reklāma, slikts serviss

Latvia Tours piederošais avio biļešu rezervēšanas portāls lidot.lv regulāri reklamē melīgu cenu piedāvājumu, kurš nav reāli pieejams un nopērkams. Tāpat speciālo cenu piedāvājumu sarakstā, katra cena ir dota savādāk ( viena ar nodokļiem, cita bez; viena cena viena virzienā, cita abos utt. bez cenas skaidrojumiem). ĻOTI NEPROFESIONĀLI !
Kad reklamētās cenas mums neizdevās norezervēt portālā, zvanijām uz portālā minēto maksas telefonu, lai noskaidrotu iespejamos datumus lidojumiem un varetu veikt rezevāciju un mums interesejosiem trim galamerkiem. Protams, cenas nebija pieejamas. Kad operatorei izteicam savu sasutumu par meligu reklāmu, ka pirceji tiek maldinati un ka jebkurs var vinus iesudzet tiesa, vina mums atbreca, ka lai sudzam, un vispar ko mes vinai zvanot, lai zvanot tiem, kas liekot sis cenas portala. Tada bija atbilde no operatora, kurs atbild pa reklamēto telefona numuru, klients maksā par šo zvanu un vel tiek nolamāts pats par savu naudu.
ĻOTI NEPROFESIONĀLS DARBS UN SLIKTS SERVISS!