Rigas Lidosta - Slikts serviss

Atgriežoties no ceļojuma ar lidmašīnu Heraklion - Rīga 21.10.2016. plkst. 00.05, kārtējo reizi apstiprina Rīgas apkalpojušā personāla nekaunību, pavirši izturoties pret savu darbu piegādājot koferus.
Izceļot no lidmašīnas, kur pasažieri redz, kā izkrauj čemodānus, darbs noris kārtīgi, čemodāni netiek mesti. Kas notiek pašā lidostas teritorijā, kā tiek mests čemodāns, ka viņš tiek saplēsts, metāla stienis tiek saplēsts, kurš ir kofera aizmugurē. Tad kādam jābūt triecienam, lai čemodāns izjuktu.
Ir jābūt kamerām, un tādi darbinieki būtu jāatlaiž no darba. Kāpēc citās lidostās tas tā nenotiek?
Vismaz man tā nav gadījies, bet atgriežoties Latvijā šis ir jau otrais koferis.
Kauns, ka mums Latvija ir populāra ar pavirši izturēšanos par citu cilvēku naudu, mantu, kaut gan mēs maksājam par servisu.

Atbilde no Lidosta Rīga / RIX Support Pārstāvja atbilde 31.10.2016

Paldies par Jūsu sniegto viedokli!

Apskatot video novērošnas ierakstu, tika seināts, ka netika veiktas atkāpes no bagāžas apkalpošanas procesa.

Atbilde no Lidosta Rīga / RIX Support Pārstāvja atbilde 31.10.2016

Šādos gadījumos pasažier acinām vērsties pie ieliošanas servisa darbiniekiem vai aviokompānijā.

J jolanta85 21.10.2016

Mani vienmēr tas ir pārsteidzis, jo mūsu lidostas pakalpojumus izmantoju regulāri (gan atvaļinājumi, gan komandējumi)- mēnesī vismaz vienu reizi lidoju. Nekad nav bijusi ne salauzta, ne nozaudēta bagāža.

Latviešu tautas 22.10.2016

Зато регулярно воруют мужские трусы. И что примечательно: воруют только грязные - чистые не трогают! Видать фитишист завёлся... которому нравиться запах мужских гениталий...

Vladlat, tavas netīrās apakšbikses tiek izņemtas drošības apsvērumu dēļ, lai netikta apdraudēta pārējo pasažieru drošība ;)

Latviešu tautas 24.10.2016

Ну так не мои же трусы воруют, а твои...

A Antra 111 24.10.2016

Es saprotu, ka Jūs tur strādājat, un aizstāvat savas intereses, vai arī Jums ir paveicies !
Lidosta ir Latvijas pirmā pietura, ar kuru atlido mūsu viesi. Arī man kā Latvijā dzīvojošai pēc atvaļinājuma esmu vīlusies, ka mani gaida pārsteigums, kā sadragāts koferis. Cik man zināms bija nofilmēts, kā met koferus mūsu lidostā. Vai tiešām atbildīgās amatpersonas ir tik mazspēcīgas, bailīgas, gļēvas, ka nevar izpildīt savus tiešos darba pienākumus izkontrolēt krāvējus, kuri atbild, vai koferis nonāks līdz īpašniekam.

A Antra 111 25.10.2016

Attieksme mūsu Rīgas lidostā pret mūsu koferiem.

Latviešu tautas 25.10.2016

НЕ ВРИ! ЭТО НЕ В РИГЕ! В РИГЕ ГРУЗЧИКАМИ НЕГРЫ НЕ РАБОТАЮТ!

Latviešu tautas 31.10.2016

===
Apskatot video novērošAnas ierakstu, tika seCināts, ka netika veiktas atkāpes no bagāžas apkalpošanas procesa.

Lidosta Rīga / RIX Support! Jūs kam rakstiet? Sev?..
Lidosta Rīga / RIX Support! Вы кому пишите? Себе?..