Lidosta Rīga / RIX - Zagšana

Šodien devos ar reisu Rīga - Kopenhāgena. Viss bija tik jauki un forši, līdz brīdim kad atbraucot mājas atveru nodoto bagāžu! Pazudušas mantas!
Jautājums ir tikai viens? ! Ka viņiem ir izdevies attaisīt bagāžu ar kodu atslēgu? !
Un kāpēc es netiktu saukta uz Muitas pārbaudi, ja mantas bija neatļauto lietu sarakstā!
Bagāžas atvēršana bez saimnieka ir zagšana!

11.07.2021

K kosrem 11.07.2021

Ja koda atslēga bija ar ciparu ritentiņiem, tad tādas taisu vaļā neskatoties, rokas aiz muguras aizlicis. Tā kā vainīgi būs lidostas mantu strādnieki.

K KristineArslan 11.07.2021

Gan jau . Skumji ka lietas laba nekas netiek darīts ! Pirkstus vajag nogriezt tādiem !

A AleksDobrov 18.07.2021

Ну вот подобный случай с моим. У меня 10.07.2021 при вылете из Риги в Стокгольм из досматриваемого багажа ограбили 2 новых батареи от шуруповёрта ''Makita''. Видимо в аэропорту Рига устроились на работу условно-освобождённые из колонии воры и грабители. Интересно, руководство аэропорта смотрит личные дела своих работников? И когда это безобразие в европейской стране прекратится?

Te ir līdzīgs gadījums ar manējo. 10.07.2021. lidojot no Rīgas uz Stokholmu, no pārbaudītās bagāžas man tika aplaupītas 2 jaunas baterijas no skrūvgrieža "Makita". Acīmredzot no kolonijas atbrīvotie zagļi un laupītāji dabūja darbu Rīgas lidostā. Interesanti, vai lidostas vadība skatās uz savu darbinieku personīgajām mantām? Un kad šī neglītums Eiropas valstī apstāsies?

AEW 15.09.2021

В Европе Ты по бумагам живёшь, что бы депутатам было проще воровать. А по факту, Ты живёшь в пост советском пространстве... Где всё так же как и было в СССР и ничего не меняется.

M Maris Berzins 10.03.2022

Rakstiet sūdzību policija,lai tiek reģistrēti šie pārkāpumi.