Lidosta Rīga / RIX - Zādzība

Labdien! Es vēlos iesniegt sūdzību ,par apzagšanu 3-4 Augusta no Lebanon Beirut - Mascow tālāk no Mascow uz Rīgu !Man no čemodānā ir nozagta nauda, ko man vīrs bija ielicis starp manam mantām iekš grāmatu, Es vēlētos uzzināt ko man šādā situācijā darīt , kur griezsties ? Liels paldies!

Atbilde no Lidosta Rīga / RIX Support Pārstāvja atbilde 07.08.2017

Labrīt!
Lai mēs izvērtētu Jūsu atsauksmi, aicinām aizpildīt atsauksmju formu lidostas "Rīga" mājas lapā. Links: http://www.riga-airport.com/lv/main/atsauksmes/atsauksmes?

Dainis 05.08.2017

Varbūt vīrs nodzēra?

M Madry 05.08.2017

Jūsu zināšanai mans vīrs nedzer un nekad arī nav dzēris ! Paldies par komentāru, jauku dienu ! Lai Dievs Jūs svētī !

P PurvaBrideejs 05.08.2017

Kas ir "Mascow"?

M Madry 07.08.2017

Ļoti atvainojos - Moscow ! Vai šādi būs labi ? Jūs tā pat sapratāt ko es domāju, bet obligāti bija vajadzība pasmieties!

Pacco_al 07.08.2017

Vajadzēja vēl zelta vērtslietas tur ielikt, pilnai laimei. Nu cilvēku stulbumam tiešām nav robežu. Vismaz trīs lidostās bagāža tikai apstrādāta. Kur tu to zagli atradīsi?
Sūdzības rakstīt nav jēga, nākamajā reizē vienkārši ar galvu jādraudzējas.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 07.08.2017

No pieredzes:
1) Uzrakstīsiet iesniegumu!
Atb. Paldies! Mēs saņemam un reģistrējam iesniegumu, pēc informācijas pārbaudes - sazināsimies!
30dienas + izskatīs un...
..."Pārbaudot videonovērošanas kameras Mēs neatradām iesniegumā minēto pārkāpumu/noziegumu (darbību)"

Viss! Varat rakstīt... kaut policijā! Ja vēlāties precīzāk informāciju: [slēpt]@inbox.lv

Pacco_al 09.08.2017

Darbības rezultāts vienāts ar nulles saņemto gala vērtību.

J Jānis Adijāns 16.05.2018

Tikai idiots liek čekojamā bagāžā naudu un vērtīgas lietas.