www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Slikts serviss lidosta Rīga atlidojot

Lidosta Rīga / RIX - Slikts serviss lidosta Rīga atlidojot

Vakar atlidoju ar reisu no Dubajas, vasarigos apavos nacas kapt pa apledojusu slidenu trapu, nesot rokas bagazas koferi. Vai tiesam nav iespejams elementari vismaz nodrosinat trepju neslidesanu, jo jariske iegut traumu? !

Pasu parbaudes darbiniece izteikti nelaipnu seju, liekot saprast, ka neesi velams,
siem darbiniekiem vajadzetu apgut vismaz elementaru paldies vai ludzu. Nozelojama attieksme
atgriezoties sava Zeme.

Bagazu nacas loti ilgi gaidit parpildita telpa bez ventilacijas.

Kur gan seit covid drosibas pazimes?

Atmostaties

01.12.2021

C

B Bez vārda vārds 01.12.2021

Tu nezināji,ka brauc uz valsti kur ir ziema? Apavi nav jāpielāgo braucot uz ziemeļu pusi? Tu neatbrauci uz dubaiju!

Atmosties!

B Baltā ēna 02.12.2021

Attieksmi mēs veidojam paši, un nav ko te ņaudēt ka uz rokām nenēsā, kādus smaidus Tu gaidi no cilvēkiem kas tur naktsmaiņās strādā pa minimālo algu ? Ja tik ļoti te nepatīk vajadzēja palikt pie arābiem.