Lidosta Rīga / RIX - Slikts serviss

• По работе часто использую Рижский Аэропорт, Вроде быстро и удобно...Пройдя в этот раз таможенную зону зашёл в кафе “Costa Cofe” спросил чашку кофе.. Работница заведения абсолютно не понимает русского языка.. (элементарного русского - это цирк в международном аэропорту Рига) ) отношение к клиентам просто никакое!

C critical thinker 13.05.2018

droši vari izmantot citu lidostu

C critical thinker 13.05.2018

kas ir eļementarnij russkij? xy?

Sardele 14.05.2018

Jebkurā lidostā noder izmantot elementāru angļu valodu un problēmu nebūs nekādu. Latvijā un Eiropas savienībā krievu valodai nav nekāda īpaša statusa, ka visiem tā būtu obligāti jāprot.

J Jānis Adijāns 16.05.2018

Te nav Krievija. Lidostās ir pienākums zināt valsts valodu un angļu valodu. Pārējās ir tikai ekstra.

A ayogur 17.05.2018

Darba darīšanās braucot uz Latviju nav ienācis prātā, ka šeit varētu būt cita valsts valoda? Pilns ar šitādiem pa lidostu vazājas..