www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Slikta un netaktiska attieksme pret pasažieriem un lidostas darbinieku viss atjautība

Lidosta Rīga / RIX - Slikta un netaktiska attieksme pret pasažieriem un lidostas darbinieku viss atjautība

Vakar 10 marta 2022 gada maršrutā Riga-Dublina reisa 1976 kas izlido pl - 22.35 biļešu pārbaudes punkta iznāca konflikts ar divām sievietēm, kuras izrādīja interesi kas ir mana bagāža ko esmu iegādājusies tax free zona divas Rīgas balzama pudeles 0,5 l apmēra un draudēja mani noņemt no reisa un izsauca ārstu uz alkohola pārbaudi, ka rezultātā netika atklāta alkohola pārkāpums, ka rezultāta tika aizkavēts reis uz 10 min.
Tad man ir jautājums, ar kādām tiesībām lidostas darbinieces grib veikt pārbaudi bezs policijas vai citam attiecīgām personām kam ir tāda atļauja un kāpēc tiek tirgots alkohola lidosta ja draud ar vienas promiles izrādīšanu noņemt no reisa, lūdzu izskatīt lidostu personas rīcību un rīkoties atbilstoši situācijai.

10.03.2022

Arkukušjans 10.03.2022

Normāliem cilvēkiem šādas problēmas nepastāv! Esam redzējuši šo Īrijas viesstrādnieku "krējumu" :)

Cik super aizvainojošs komentārs, ņemot vērā, ka nebijāt tur un šoreiz neredzējāt šo savu minēto “krējumu”, liekat uzreiz visu vienā maisā!

M Maris Berzins 10.03.2022

Normāli cilvēki ta nerīkojas,iznemot tadus ka Jus ar Jusu domasanu,un so krejumu bieziniet Jus pasi :-)

Life_is_life 10.03.2022

Alkometrs tur nebija? Situacija divaina

M Maris Berzins 10.03.2022

Bija alkometrs,un viss kārtībā, iepūtam un palaida uz reisu,slikts garīgais dāmām bija tanī bridi,nav pirmā reize,daudziem cilvēkiem bija tāda pati situācija, tāpēc nolēmu padalīties ar so starpgadījumu

M Maris Berzins 10.03.2022

Monta Aleksandra,man tāda sajuta jus tur bijāt un redzejat visu situaciju.

M Maris Berzins 10.03.2022

Aizvainojusi ir tas ka lidostas darbinieki pārkāpj savas tiesības,un kada sakara bazs savu purnu kas ir maisiņā,kas bija nopirkts tax free zona nevis jums blakus tirgu un pārbaude tika veikta iepriekš ar kompitentiem cilvēkiem,kas zina savus darba pienākumus,nevis kaut kādas kontrolieres uz izeju.
Vai vel ir kadi jautājumi vai iebildumi pa so temu ?

H hopa 12.03.2022

Esmu arī redzējusi, ka lidostas Rīga darbinieces pazemo tieši sievieti, kas bija kopā ar bērnu, ka esot alkohola reibumā. Vēlāk alkometes viņai uzrādīja 0.Tai pašā laikā vīrieši ar viennozīmīgām smaržă elpā tiek palaisti garām. Viennozīmīgi tā ir cilvēka cieņas aizskaršana un publiska pazemošana. Ne viens vien darbinieks lidostā Rīga ir ar apšaubāmu uzvedības kultūru. Covid laikā man pat aizskaroši aizrādīja- ko te brauc uz Latviju?

D Dalī 12.03.2022

Iereibušais Māris Bērziņš nav ticis skaidrībā par savu dzimumu, rakstību, un kur nu vēl spēju novērtēt promiles
un uzvedību lidostā.

M Maris Berzins 12.03.2022

Dali loti gudrs esi,Tu pirms raksti kaut ko tadu Tu vispar esi redzejis mani iereibusu,a kads man ir dzimums varam tikt kopa skaidriba,pamacisi ka noverte promiles un pareizu uzvedibu,ja jau Tu tads skolotajs ! :-)

M Maris Berzins 12.03.2022

Ja Tu būtu tik gudrs un asprātīgs ka Tu izliecies,Tu būtu sapratis,ka šinī rakstā, sūdzība iet runa pa citu personu,sievieti.

R Renisd1971 12.03.2022

ierodoties Latvijā, brīžiem ir spēcīga sajūta, ka esmu nokļuvis nevis dzimtenē, bet gan mežonīgā Āfrikā. personāls bez atļaujas mētā mantas, ver vaļā un pārvieto, nesodīti sabojā labas lietas. muitnieki plēš klientus, netaktiski jautājumi it kā jau būtu tiesā attaisnots apsūdzētais kontrabandists, atver portatīvo datoru, pierādi, ka tas ir tavs, parādi, kas ir koferī, kāpēc 2 portatīvie datori, iPad un e-lasītājs :-)

J Jānis Adijāns 04.07.2022

Lidostā darbiniekiem ir tiesības pārbaudīt tavu bagāžu tā kā beidz cepties.