Lidosta Rīga / RIX - Pazudusi manta

Sveiki, vēlējos pajautāt, vai ir tāda iespēja, ka lidostas darbinieki, kuri ved lielos koferus uz lidmašīnas bagāžu nodalījumu - rakņājas pa mantām?
Es precīzi atceros, ka ieejot Rīgas lidostā rix, ieliku koferī (kurš bija aizslēgts ar atslēgas slēdzīti) zilu iqos 3 duo plus zilā krāsā, tagad atlidoju uz Angliju, 03.07.2022, plkst. 7.40 bija reiss Airbaltic uz Mančesteru. Pirmais jau ko pamanīju, ka rāvējslēdzējs bija uz pavisam citu pusi aizbīdīts, bet nedomāju, ka viņš pats aizbīdītos, plus otram koferim palika tajā pašā vietā kā noliku, viņš nebija aizslēgts. Tagad skatos, meklēju iqos bet nekur vairs nav, vēlētos tomēr noskaidrot vai cilvēki, kas tur strādā ir tiešām godprātīki un patiesi cilvēki vai varbūt tomēr tādi, kuriem interesē paskatīties citu mantās? Jo saku patiesi - simtu vienu reizi izkratīju visas mantas - nekur neatradu🧐

03.07.2022

A Antila 03.07.2022

Šoreiz tās ir paša nezināšanas sekas. Elektriskās cigaretes drīkst pārvadāt tikai rokas bagāžā, tāpēc arī tā tika izņemta no kofera, kuru nodevāt. Noteikti jābūt kādam apliecinājumam par to, ka tās tika izņemtas.

D dontmesswithme 12.07.2022

bet nu ziniet, tad ja tas arī ir noteikumos rakstīts, kāpēc nepaziņot pa skaļruni lai atbildīgā persona pienāktu un acu priekšā atver savu koferi un izņemtu to ārā? tā jau nu gan nevar. ja steigā nopērk biļeti, kurš ies cauri visiem noteikumiem? tad tas nozīmē, ka visiem koferiem vienāda atslēga un tik mierīgi paņem kautko ārā no tā! es bez pārmetumiem būtu gatava iet un izņemtu to ārā, bet nē, ir jāizņem tas klusībā hahah vismaz zīmīti varēja iekšā atstāt ar uzrakstu - ATVAINOJAMIES, BET JŪSU ELEKTRONISKĀ CIGARETE TIKA IZŅEMTA XD ziniet- tas ir tomēr necilvēciski. iešu noteikti pārskatīt vai šis ir ar noteikumiem.

A Antila 12.07.2022

Tāda sīkuma dēļ kā iqos neviens pasažierus neizsauks. Parasti tādi apliecinājumi čemodānā tiek atstāti. Turklāt varbūt labi vien būs, ja iziesiet vēlreiz cauri noteikumiem - vismaz reizi pa visām reizēm zināsiet un nebūs jātērē laiks, rakstot par muļķībām. :))

D dontmesswithme 13.07.2022

nē nu zinkaa, ja neesi persona kas tur strādā, neko nevari spriest, un plus ja nevari palīdzēt kā tikai brukt personām, kuras kaut kā cenšas tikt atpakaļ pie savas mantas - tad nevajag šeit vispār bezjēdzīgi atrasties. nepietiek citi portāli kur spriest par “muļķībām”?

Good Intentions 04.07.2022

Ir vērts palasīt noteikumus pirms šeit skricelēt un kā Antila minēja, tad elektriskās cigaretes aizliegts pārvadāt.

G Gii 04.07.2022

Aiezliegts nav. Rokas bagāžā saltus, woopus utt. var mierīgi pārvadāt turpu šurpu.

D dontmesswithme 12.07.2022

nu re, jo es iepriekš liku gan datora lādētājus, gan citas elektriskās iekārtas ar baterejām iekšā, un nekas tāds nenotika iepriekš🫣